Три справи на 100 млн євро: Дніпро судиться з Limak за своє метро.
Limak кинула об’єкт найвищої категорії складності — метрополітен, не відвернувши техногенно-небезпечну ситуацію.
«Коли почалася повномасштабна війна, компанія Limak покинула пощадку будівництва метрополітену і вже не повернулася. Ми отримали від них лист про розірвання контракту в зв’язку з форс-мажорними обставинами, але відповідного сертифікату від ТПП України вони не надали.Але головне порушення умов контракту — вони не виконали відповідний комплекс заходів, аби не допустити техногенно-небезпечну ситуацію. Для цього нам довелося укласти прямий контракт з підрядною організацією. На зараз наші з Limak відносини — в суді», — розповів Андрій Овчаренко, директор КП «Дніпровський метрополітен» на ДніпроTV.
За його словами, інтереси Limak у суді захищає юридична компанія, яка входить до топ-10 юркомпаній Європи.
«Це спонукало нас зробити симетричні дії, тобто залучити теж максимально фахове, кваліфіковане та з відповідним досвідом юридичне адвокатське об’єднання Barristers.Ми мали заключити договір з висококваліфікованою юридичною компанією, щоб забезпечити максимально якісний захист інтересів як Дніпровського метрополітену, так і відповідно містян», — зазначив Андрій Овчаренко.
Він повідомив, що в 2026 році планується закінчити процедуру вибору нового генерального підрядника з будівництва метро в Дніпра.
Подробиці, та що наразі відбувається на будмайданчику дивіться в інтерв’ю директора КП «Дніпровський метрополітен» Андрія Овчаренка на ДніпроTV.
А новый подрядчик - это новые возможности для дерибана.
БАФ потирает рученуи в предвкушении распила. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1