Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
27.06.2023

Близько 30 фахівців цілодобово обслуговують будівельні майданчики станцій метро, аби запобігти затопленню, зсувам, деформаціям

Близько 30 фахівців цілодобово обслуговують будівельні майданчики станцій метро, аби запобігти затопленню, зсувам, деформаціям

У Дніпрі з початком повномасштабного вторгнення рф будівельні роботи на станціях метро було призупинено. Запобігти затопленням гірничих виробок та утримувати їх в техногенно-безпечному стані – таке завдання профільному департаменту мерії поставив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Двадцять сьомого червня директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев, який цього дня є черговим по місту, перевірив виконання доручення мера, відвідавши будівельний майданчик однієї зі станцій.

Об’єкти будівництва метрополітену розташовані в складних інженерно-геологічних умовах. Аби підтримувати їх у безпечному та безаварійному стані, виконується комплекс робіт, серед яких технічне обслуговування обладнання, утримання інженерних мереж, геотехнічний моніторинг тощо. Загалом у цих процесах задіяно близько 30 фахівців.

«Після зупинення будівництва потрібно постійно наглядати за станом гірничих виробок, обслуговувати обладнання, аби контролювати рівень ґрунтових вод, а відтак – запобігти затопленням. Паралельно проводиться геотехнічний моніторинг за станом гірничих виробок, щоб не було зсувів, деформацій. А ще постійно проводяться вентиляційні роботи, аби не було надмірного зволоження, яке може негативно вплинути на стан конструкцій. Електрики, механіки та інші спеціалісти постійно задіяні у згаданих роботах», – розповів Ігор Маковцев.

Аби запобігти техногенним аваріям, спеціалісти цілодобово працюють на всіх будівельних майданчиках і відкачують шахтні води. Маркшейдери моніторять стан гірничих виробок та рівень ґрунтових вод.

«Вимірювання проводимо за деформаційними марками з певною періодичністю. Наразі не спостерігаємо ані зсувів, ані деформацій. Моніторинг продовжуватимемо», – коментує маркшейдер компанії-підрядника Євген Сарвас.

А ще усі об’єкти будівництва метрополітену забезпечені резервними джерелами живлення – генераторами та запасами пального для їхньої роботи.



Прес-служба Міської ради »


кушнир Толик Николаевич  (18.03.25 07:50): Надеюсь опять выберут нового подрядчика по совету корбана?. Відповісти | З цитатою
Игорь  (16.07.23 18:04): одного не понимаю, почему нельзя строить метро под землей, хотя бы своими силами? Метро везде - это отличное укрытие. Под землей ннкто ж не угрожает строителям. Если кого-то посадили, как говорят, за очень крупную взятку, чтобы продолжить строительство метро, то значит желающие есть. Почему нельзя строить??? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності