В переговорах також бере участь міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. Зустріч було присвячена перспективам участі Європейського інвестиційного банку в реалізації інфраструктурних проектів в Дніпропетровській області.
«Для реалізації масштабних проектів в галузі соціально значущої інфраструктури нам потрібні так звані «довгі гроші» - тобто кошти, які надаються на умовах довгострокового кредитування, - підкреслив керівник регіону.
Губернатор повідомив, що результатом переговорів стала домовленість про налагодження тісних двосторонніх контактів. «Я запросив керівництво банку відвідати Дніпропетровщину, щоб на власні очі переконатися у тому, що наш регіон має потужний інвестиційний потенціал, що на Дніпропетровщині створюється сприятливий інвестиційний клімат. Маю надiю, що такий візит відбудеться вже найближчим часом. Упевнений: з нього почнеться довга історія плідної співпраці, від якої регіон зможе отримати нові транспортні комунікації, енергетичні та соціальні об’єкти, впровадження інновацій у виробництво».
«Продовження будівництва метрополітену – це системне рішення транспортної проблеми у Дніпропетровську. Вперше за 18 років ми обговорюємо вже не плани будівництва, а реальне виділення коштів. Це означає, що перспектива продовження будівництва цілком реальна та відчутна. Прогрес такого рівня у такому актуальному для кожного жителя обласного питанні досягнуто вперше за останнi 18 років. Сьогодні ми маємо не тільки надію, а й упевненість у тому, що найвідоміший «довгобуд» Дніпропетровщини за декілька років буде функціонувати в повному режимі», - підкреслив керівник регіону.
Сторони обговорюють зміст документу та узгоджують технічні деталі договору. Угоду планується підписати на цьому тижні.
Дмитро Колєсніков підкреслив, що прийняття у вересні Кабінетом Міністрів України проекту рішення щодо змін у держбюджет України на 2013 рік щодо умов фінансування проекту завершення будівництва метро позитивно відбилося на ході переговорів.