Загалом вони представили понад 20 видів народних ремесел. Поряд з майстрами петриківського розпису презентувалися картини з солоного тіста, оберегові ляльки, вишиті хрестиком та гладдю наддніпрянські рушники, витинанки, іграшки з соломки та коріння, глиняний посуд та багато іншого.
Привертав увагу й авторський живопис. Так, художниця з Дніпропетровська Світлана Іванченко здивувала відвідувачів картинами та гобеленами ручної роботи, викладеними з натуральних матеріалів – піску та дрібних мушельок.
Кожен район і місто представив свій стенд з роботами народних майстрів, короваями, а також з ілюстраціями місцевих туристичних маршрутів та експонатами з районних та сільських краєзнавчих музеїв.
Чи не найцікавішу експозицію, зокрема, привіз краєзнавчий музей села Покровського, що на Нікопольщині, де свого часу знаходилась остання Запорозька Січ. На виставці з покровчан можна було побачити старовинну козацьку зброю та обладунки, сакральні речі з козацьких церков, а також старовинні вишиті речі.
Окрім виставки-ярмарку, у програмі фестивалю було свято короваю, ігри, конкурси з призами, козацькі розваги, концерт фольклорних колективів, майстер-класи з ремесел, частування національними стравами, презентації «зелених» туристичних стежок та маршрутів.
Організатори зазначили: цього року фестиваль був своєрідним творчим звітом розвитку сільського та зеленого туризму в краї.
Усіх охочих запрошували відправитися на екскурсію «зеленими» садибами Дніпропетровщини, аби познайомити з їхніми господарями та рекреаційними послугами.
Екскурсантам пропонували відвідати музей козацтва і відтворену козацьку Січ, пройти майстер-клас з національного бойового мистецтва, оглянути виставкові зали та майстерні Центру народного мистецтва «Петриківка», придбати ексклюзивні петриківські сувеніри.
За словами директора Центру «зеленого» туризму та народних ремесел Дніпропетровщини Лариси Філінової, метою фестивалю «Петриківський дивосвіт» на Придніпров’ї є пропаганда українського мистецтва та «зеленого» туризму. Фестиваль пройшов за підтримки Дніпропетровської обласної ради.
Вышибать из народа
И радость и грусть
И свободных Словян
Обратили -РАБАМИ!
И в ТЮРЬМУ превратили
Великую Русь. Ответить | С цитатой