Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
23.07.2025

Его зачали еще при Союзе и до сих пор не могут родить…

Его зачали еще при Союзе и до сих пор не могут родить…

Детский сад «Березка» в селе Воля под Никополем начали строить еще в далеком 1988 году! И до сих пор он не завершен…

Возможно, этот детсад является рекордным долгостроем Украины.

Он расположен в 23 километрах от зоны оккупации. И в него продолжают вкладывать серьезные деньги!

Об этом парадоксальном и многострадальном детсаде на сайте «Особи» рассказала Елена Гарагуц:

«Реконструкція дитсадка «Берізка» як приклад мародерства

Я приїхала в село Воля, де з 1988 року ніяк не добудують дитсадок. 23 км від зони окупації. Замість укриття підрядники займаються забрукуванням на місці доброго асфальту, який здерли і десь ще використають. За це ТОВ, пов’язаному із братами Дубинськими, платять мільйони.

Новий дитячий садок в селі Воля (до 26 вересня 2024 року – село Чкалове) Нікопольського району Дніпропетровщини ніколи не працював. Його будують / ремонтують з …1988 року. Це нам підтвердили місцеві, а також двоє будівельників, яких ми знайшли в дитсадочку – вони клали бруківку на свіжо здертий асфальт.

«Нормальний був асфальт, і нащо здирати той асфальт було?! Як тітка про це сказала, мені аж погано стало», – каже  жителька Волі.

«Зідрали асфальт і поклали плитку. Забор поміняли. Був один забор, тепер другий, – оповідає ще одна місцева. – Так а тут іще що важливе: криша була – отака, – жінка складає долоні «доміком». – А її чогось ту кришу зняли і рівно поклали бетон. А тепер бетон той давить, і тече, кажуть. В общем, протикає в садку».

Але головне те, що в садочку немає укриття! Навіщо витрачатись хоч на якісь роботи в дитячому закладі, де немає укриття?

При тому, що село Воля знаходиться на відстані 23 кілометри від окупованою росіянами території. А ствольна артилерія, як вище повідомлялися, летить на відстань до 25 км.

Станом на зараз, підсумовуючи, дитсад «Берізка» вже коштує: 448,3 + 905,7 + 97,4 $1.451,4 тис.

А ще 20.01.2025 року між Замовником Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської ОДА та Генпідрядником ТОВ «Бігстейдж» (код ЄДРПОУ: 42178920) укладено договір № 07/01-25 про виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції будівлі зазначеного раніше закладу дошкільної освіти.

Згідно з офіційно оприлюдненим календарним графіком …, у найпростішому укритті дошкільного навчального закладу мали бути розпочаті та завершитися до кінця червня 2025 року наступні види робіт:

влаштування перегородок;

влаштування підлог;

влаштування стелі.

27 червня 2025 представниками ГО «ЛАРП» … виявлено, що на об’єкті перебували лише двоє робітників, які займалися укладанням бруківки. Крім того, доступ до приміщення укриття, що має бути облаштоване в межах реконструкції, був неможливим через зачинені на замок двері. Візуальних ознак виконання вищезазначених робіт у найпростішому укритті не зафіксовано. На підтвердження зазначеного додаю відповідні фото.

Також слід зазначити, що підрядником реконструкції виступає ТОВ «Бігстейдж», формально записане на підставну особу – Таламу Дмитра Володимировича, 19-річного мешканця м. Дніпро, та фактично контролюється особами, пов’язаними з вчиненням кримінального правопорушення № 12023000000002323 від 20.12.2023 року за фактом масштабного розкрадання бюджетних коштів».

Полную версию статьи можно прочитать здесь.

Фото Елены Гарагуц.



Gorod.dp.ua - городской сайт Днепра »

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності