Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
30.06.2025

200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську

200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську

Випускниця дніпровського ліцею № 22 Іша Воронкіна отримала 200 балів з української мови, 179 — з англійської, 172 — з історії України, 147 — з математики.

Вона планує вступити в один з дніпровських ЗВО на українську філологію. Про це вона розповіла виданню “Наше місто”.

– З української у мене була репетиторка ще з 9 класу, – зазначає Іша. – Я завжди любила цей предмет — не тому, що мусила його вивчати, а тому що справді хотіла. Займалася регулярно, тому результат — закономірний. Перед іспитом хвилювалась, але все пройшло добре. Історія мене здивувала — я не очікувала такого високого балу. А математику я не люблю взагалі. Алгебра — не моє, зате геометрія подобається. Можливо, я стану вчителькою. Але поки не знаю, чи залишуся в освіті — це залежить і від зарплати, яку будуть отримувати вчителі. У вільний час редагую відео, фотографії, малюю. Мені допомагає зосередитись кубик Рубіка — він завжди зі мною, навіть на іспиті був у рюкзаку. Це спосіб зняти стрес.

Камаль Воронкіна, мама Іші, родом з Індії, але вже 25 років живе у Дніпрі. Вона малює традиційні індійські візерунки мехенді та викладає індійські танці. Її чоловік та син теж захоплюються малюванням.

– Я рада, що донька отримала такий результат, – ділиться Камаль. – Вона сама обрала українську філологію. Ми поважаємо вибір наших дітей. Підтримуємо їх не тиском, а вірою в них. Її брат теж вчився в ліцеї №22 і зараз викладає англійську.

Фото Валерія Кравченка


Текст: Юліанна Кокошко

Наше Місто »


отакої  (01.07.25 13:30): украінці з народження вивчали вивчали рідну мову ,з батьками ,дідусями, вивчали .вивчали але так і не довчили, індійка вивчила краще))) і тепер з відчаю і люті, чи заздрості , поливають індійку брудом.. Відповісти | З цитатою
Ч  (01.07.25 11:53): Да здравствует, дружба народов!
Все мы братья и сёстры, Земля наш общий дом!
Всем мира и добра!
Відповісти | З цитатою
Притянули осла за уши  (01.07.25 09:44): Фраза "Можливо я стану вчителькою", ну совсем не говорит о том, что она МРІЄ стати вчителєм украинської мови!. Відповісти | З цитатою
де ви, українці?  (01.07.25 09:15): а казали, що тут господар українець. Навіть мову індійка викладає. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Сергей  (30.06.25 16:00): Оце учні здивуються, коли вперше побачать і дізнаються,що саме ця дівчина буде їхньої вчителькою з української мови! Відповісти | З цитатою
Учёный из Горного  (30.06.25 14:56): >А математику я не люблю взагалі.
Пропала дитина.
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності