Зловмисники обіцяли без проблем скласти іспити та отримати водійське посвідчення. Свої послуги надавали за гроші. Так, у Дніпропетровській області поліцейські викрили п'ятьох таких ділків. Ще одного — у Харкові. Всім тепер загрожує кримінальна відповідальність.
Незаконну діяльність п'ятьох ділків з Дніпропетровщини припинили оперативники Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки та слідчі поліції Дніпропетровщини.
Всі вони бралися вирішувати питання щодо отримання позитивної оцінки на іспиті на знання Правил дорожнього руху. За гроші ділки обіцяли вплинути на працівників ТСЦ, з якими, зі слів зловмисників, у них дружні стосунки, а тому проблем із складанням іспитів та отриманням водійського посвідчення у їхніх клієнтів не виникатиме.
Суми називали різні. Так, наприклад, 60-річний чоловік, мешканець Дніпра, за вирішення цього питання забажав отримати 8 тисяч гривень. А от інші троє зловмисників за цю ж послугу вимагали у своїх клієнтів 10 тисяч гривень. Їх колега — 53-річний мешканець Кривого Рогу — свої послуги оцінював у 22 тисячі гривень.
Наразі підприємливим чоловікам слідчі поліції вже оголосили про підозру за ч. 2 або ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За вчинене їм загрожує кримінальна відповідальність.
И за что решал ловить, судить, они только помощь предлагают, они большую часть денег отдают чинам из сц. Садить нужно работников сервисных центров а не решал!
Я например из села, ехать в Днепр 2 часа чтобы оформить авто или категорию, или те же права кому-то из знакомых получить, а там очередь страшная, нервы целый день, потом ещё в гостинице ночевать. Идиотизм!
А вопросы тупые на экзамене, как будто их слабоумный составлял!
Решалы нужны и важны! Відповісти | З цитатою
И не вымогали, а предлагали свою помощь за это вознаграждение.
А если серьезно, то сначала придумайте нормальные АДЕКВАТНЫЕ вопросы на экзамене. Тогда люди будут понимать, что сами смогут сдать экзамен, пусть не с первой попытки, но и не по пять раз ходить на экзамен. И не будут нуждаться в услугах таких помощников. Відповісти | З цитатою