Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
19.05.2025

У Дніпрі продовжують боротися з рекламою наркотиків та іншими вандальними написами на фасадах будівель

У Дніпрі продовжують боротися з рекламою наркотиків та іншими вандальними написами на фасадах будівель

У Дніпрі продовжують боротися з рекламою наркотиків та іншими вандальними написами на фасадах будівель. Для цього інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради регулярно проводить рейди, щоб своєчасно виявити та усунути рекламу наркотичних речовин та вандальні написи.

З початку 2025 року інспектори вже видали 351 припис та склали 17 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою.

«Сьогодні ми проводимо рейд щодо неналежного утримання фасадів об’єктами господарювання. Основна увага — виявленню випадкових написів, особливо наркореклами, яка часто розповсюджується на стінах будинків. Зараз ми вручили три приписи адміністраціям закладів на усунення виявлених порушень.

Протягом тижня ці написи мають бути змиті або зафарбовані. Після закінчення цього терміну інспектори повторно перевірять виконання робіт», — зазначив завідувач сектору контролю опорядження фасадів відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Дмитро Гомілко під час рейду в центральній частині міста.

У разі невиконання припису буде складено адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста. Штраф для фізичних осіб становить від 340 до 1360 гривень, а для юридичних – від 850 до 1700 гривень. Розмір стягнення визначає адміністративна комісія.

Міська влада Дніпра закликає мешканців та керівників підприємств відповідально ставитися до утримання фасадів будівель та оперативно реагувати на вимоги інспекції з благоустрою щодо усунення незаконних написів.



Прес-служба Міської ради »


P.D.  (20.05.25 08:41): А вы не подавайте дурной пример своими квазипатриотичными уродскими муралами от слова мура. Відповісти | З цитатою
Надоели наркоманы  (19.05.25 21:52): Если всякие наркоманские надписи на английском языке,
то непонятно для кого их пишут.
Это типа иностранцы едут в Днипро чтоб снаркоманиться?
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності