Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
14.05.2025

Девʼять років увʼязнення за розповсюдження психотропів: у Дніпрі суд виніс вирок місцевій мешканці

Девʼять років увʼязнення за розповсюдження психотропів: у Дніпрі суд виніс вирок місцевій мешканці

У листопаді минулого року в Амур-Нижньодніпровському районі міста поліцейські викрили жінку, яка займалася розповсюдженням наркотиків шляхом «закладок».

У сумочці правопорушниці було виявлено 50 сліп-пакетів із психотропами. Ще 25 доз наркотиків вона встигла розкласти по схованках, які згодом були виявлені та вилучені правоохоронцями.

Досудове розслідування проводилось слідчими відділу поліції Nº 1 Дніпровського районного управління поліції № 2.

Процесуальне керівництво здійснювала Лівобережна  окружна прокуратура міста. 

На підставі зібраних слідством доказів суд визнав жінку винною у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 307 Кримінального кодексу України й призначив їй покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.



Національна поліція України »


P.D.  (14.05.25 21:49): А заработала бы она на раскладке этих 50 закладок в лучшем случае 10 000грн. Відповісти | З цитатою
шут  (14.05.25 15:18): Самий гуманний суд в світі!!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності