Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
13.05.2025

У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли

У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли

Соцмережами розлетілися відео, де підлітки зняли на телефон чоловіка, що тоне у водоймі кар’єру в Дніпрі. Користувачі обурені тим, що діти не допомогли людині. Рятувальна група, яка прибула за викликом місцевих жителів, дістала з води тіло 67-річного чоловіка.

Причина смерті — утоплення, повідомили в Нацполіції області. Чи розшукали дітей, що їм загрожує та що могло спричинити таку поведінку підлітків — дізналися кореспонденти Суспільного.

Інцидент стався 10 травня на кар’єрі житломасиву Червоний Камінь. Потопельник знаходився за сім метрів від берега, розповів речник ДСНС області Сергій Ковтонюк.

"За допомогою водолазного спорядження та мотузки тіло чоловіка було доправлено до берега", — зазначив він.

Поліція вже розшукала дітей, що записали відео, — це дві дівчини та хлопець. Підліткам — 13-14 років. Правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження за статтею "Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпеці". - зауважила начальниця відділу ювенальної превенції Інна Дудка.

"На даний час проводяться слідчі дії, встановлюються всі обставини події, діти будуть допитані, будуть проводитись допити в зеленій кімнаті, після чого буде вже остаточне рішення — винні ці діти чи ні", — додала вона.

За словами психологині Валерії Булгакової, на поведінку підлітків міг вплинути хронічний стрес, зокрема через війну в країні.

"Коли ми довгий час знаходимося в стресі, коли ми вже маємо такий заряд цього болю, то ми відключаємо свої почуття. В це включається і ефект спостерігача, коли люди дивляться, і кожен думає: хтось інший це зробить, хтось інший викличе "швидку", — пояснила фахівчиня.

У поліції також повідомили Суспільному, що діти — з благополучних родин, на обліку не перебували, до кримінальної відповідальності не притягувались.


Текст: Даниїл Ніколаєнко

UA: ДНІПРО »

Читайте також:


кушнир Толик Николаевич  (14.05.25 09:43): В первую очередь виноваты их родители,за такое воспитание. Відповісти | З цитатою
ccc  (14.05.25 04:50): так у них у всех такой лексикон. Судя по видео, мужик был пьяний в дупель, и помочь ему уже никто не смог бы, другое дело, что никто и не пытался это сделать, и выкладывать в сеть такие кадры не стоило. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Вася  (13.05.25 22:33): А по лексикону как дети алкашни, а вон оказывается какие благополучные семьи у нас. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності