Повномасштабна війна продовжує щодня забирати життя найкращих українців.
У боях за Україну загинув випускник історичного факультету ДНУ імені Гончара Олександр Мельник.
Багато городян його знали як дуже творчу людину, талановитого історика, КВНщика. Він умів жити і мріяв багато про що... Тепер цим мріям вже не судилося здійснитися.
Про загибель Олександра повідомили на історичному факультеті ДНУ:
«З невимовним сумом повідомляємо, що в боях за Україну загинув випускник історичного факультету Олександр Мельник.
У роки навчання у ДНУ імені Олеся Гончара Олександр був активним членом студентського самоврядування, капітаном студентської команди КВК "Наші в місті".
Олександр спеціалізувався за кафедрою всесвітньої історії та досліджував історію танкових військ у роки Другої світової війни.
Будь-які слова не зможуть охарактеризувати точно Саню як друга, колегу, творчу особистість, хлопця, який був одночасно хуліганом і танцівником класичних бальних танців.
Висловлюємо співчуття батькам та дружині».
Спогадами про нього поділилася історик, викладач, музейниця Валерія Лавренко:
«Якось я на самостійній роботі з історії релігії та церкви задала завдання написати Символ Віри в християнстві. Саня не знав, і викручувався. І намалював мені величезний хрест у кельтському стилі, під яким написав - я не вивчив, соррі.
Якось я переїжджала з однієї квартири на іншу, а Саня допомагав носити речі. Я ніколи більше не здійснювала переїзди так швидко.
Якось команда КВК Сані запалила футбольні фаєри на сцені Палацу Студентів. Тушили руками, відрами і шкіряними куртками. З ранку "вигрібали" всі. На фоні цього втратив актуальність банер з написом філ.фак в англійській транслітерації, який більше не сприймався найбільшим "косяком" того кубку ректора 2016 р. Зате, як про ці події згадують по сьогодні...
Якось хлопці нашого курсу дуже погиркались на фоні оцінки процесів декомунізації. І в ході дискусії (не згадаю, в якому контексті) Саня навів аргумент на користь своїх миролюбивих планів, що він танцюрист-бальник. Він дійсно таким був.
Саня вмів жити, вмів насолоджуватись життям. Він міг багато що зробити. Це важка втрата.
"Ист. фак никогда не будет носить кирпичи на стройке. Мьі будем бригадирами"».