Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
24.10.2024

Черговий по місту перевірив пункт незламності, а також як у Дніпрі надають послуги людям з інвалідністю

Черговий по місту перевірив пункт незламності, а також як у Дніпрі надають послуги людям з інвалідністю

Дніпро продовжує піклуватися про мешканців з інвалідністю, забезпечуючи їм зручний доступ до важливих соціальних послуг.

Для цього всі управління соціального захисту населення міста оснащені планшетами з програмою Connect Pro, яка допомагає людям, що спілкуються жестовою мовою, отримати допомогу швидко та комфортно.

Цією послугою користується і Марія Петрівна. Вона після втрати слуху продовжує активно інтегруватися в суспільство: «Такі впровадження, як планшети, це чудово. Це зручно, адже можна легко пояснити, що потрібно і отримати допомогу без зайвих труднощів», — поділилася вона своїм досвідом.

Планшети не лише пришвидшують процес обслуговування, але й роблять його більш доступним для людей з порушеннями слуху.

«Наші управління також мають безбар'єрний доступ: написи шрифтом Брайля, пандуси, тактильну плитку, спеціальні покажчики, обладнані вбиральні. Це робить обслуговування ще більш зручним для всіх категорій населення», — розповіла заступниця начальника відділу Соборного району Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міськради Алла Пижевська.

Станом на жовтень 2024 року в Дніпрі на обліку перебуває 783 особи з вадами мовлення та слуху, які регулярно користуються соціальними послугами.

«Сьогодні я особисто перевіряв доступність у Центральному управлінні соціального захисту населення. Я задоволений тим, що наші зусилля щодо забезпечення комфортного обслуговування людей з порушенням слуху та маломобільних дають позитивні результати. Також додам, що місто вже багато років надає адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг для осіб з інвалідністю з дитинства І - ІІ групи. Також люди з порушенням слуху можуть отримати скерування на технічні засоби реабілітації або компенсацію за самостійне придбання спеціальних допоміжних засобів реабілітації (телефонів)», — розповів заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Він 24 жовтня є черговим по місту.

Перевірив він і пункт незламності за адресою: вул. Панікахи, 95.

«Сховище у відділі терцентру у Шевченківському районі розраховане на 20 осіб, оснащене генератором, має подовжувачі та зарядні станції, аптечку, запаси води, мікрохвильову піч, електрочайник, дитячий куточок. Відвідувачі мають змогу випити гарячі напої, поки очікують заряду своїх гаджетів, підігріти власну їжу за потреби», — додав Едуард Підлубний.

Нагадаємо, на базі закладів соціального захисту працюють пункти незламності за такими адресами:

- Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, вул. Лоцманська, 22-А;
- Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», вул. Тополина, 33;
- Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми», вул. Яскрава, 41;
- Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок», вул. Янтарна, 45;
- Дніпровський міський терцентр у Шевченківському районі, вул. Панікахи, 95;
- Дніпровський міський терцентр у Індустріальному районі, вул. Осіння, 11-Б.



Прес-служба Міської ради »

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності