Несмотря на Большую войну, в нашей области продолжают развивать зеленый туризм.
До войны и пандемии зеленый туризм в нашей области развивался очень активно.
С мечтами о скором наступлении мирного времени продолжают это делать и в наше время.
В области создают новые этно-усадьбы, разрабатывают новые маршруты, о чем рассказывал Городской сайт.
Также был проведен масштабный конкурс «Этнооселя», о результатах которого его организаторы рассказали:
«У Дніпропетровській філармонії нагородили переможців і півфіналістів обласного огляд-конкурсу етноосель та сільських зелених садиб Дніпропетровщини „Етнооселя”.
А також - учасників онлайн творчої майстерні „Козацька воля” – елемент нематеріальної культурної спадщини „Козацькі пісні Дніпропетровщини” у малюнках.
Конкурси організували представники управління з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради з метою популяризації культурних традицій регіону, елементів нематеріальної культурної спадщини та сприянню розвитку зеленого етнотуризму, який забезпечує психологічне перезавантаження відвідувачів етноосель і їх знайомство з культурними традиціями регіону.
Учасниками конкурсу "Етнооселя" були власники етноосель та сільських зелених садиб, які розташовані у Дніпропетровської області. Вони знімали відеоекскурсію про свою етнооселю чи сільську зелену садибу, показуючи інфраструктуру зеленої садиби, розповідаючи ідею її створення, про гостинні послуги, які туристи можуть отримати, історично-культурні родзинки споруди.
Переможцями стали етнографічний куточок «Українська гостинна садиба», «ЕТНООСЕЛЯ у Попасному», Будівля «Етно Музей селища Карнаухівка».
Дипломи фіналістів отримали – Етнооселя - сільська зелена садиба, садиба-музей Великомихайлівка, екоферма «Соколово».
Нагороди вручили і Капулівському будинку культури «Центр культури та спорту» Покровської сільської ради (Нікопольський район) – за активну участь в івентах обласної ради».
Фото – Днепропетровский облсовет.