Есть версия, что к ее созданию причастен наш известнейший скульптор Вадим Сидур.
Эта архитектурная композиция расположена в районе перекрестка улиц Рабочей и Национальной гвардии (бывшая Уральская).
Она была создана в 1980-х годах и представляет собой фигуры двух женщин с младенцем. Среди местных жителей она получила название «Кормящая».
Когда-то возле нее собирались ветераны афганской войны. А сейчас архитектурная композиция разрушается, о чем рассказали в группе Чечеловский район:
«На жаль, до жахливого стану прийшла колись цікава та загадкова локація на перехресті вулиць Робочої та Національної гвардії (колишня Уральська).
Дерев'яні елементи згнили, а металеві починають відпадати та зникати.
На жаль, ніхто у місті вже не пам'ятаятає, навіщо і хто створив цей ансамбль з малих архітектурних форм. Нам відомо, що ця зона відпочинку зі скульптурою з'явилася у другій половині 80-х років 20 століття. У перши роки існування тут по святам та пам'ятним датам зустрічалися воіни інтернаціоналісти (афганці) тодішнього Красногвардійського району.
Скульптура, яка розташована у центрі, у народі зветься "Кормящая", являє собою силуети двох жінок, притулившихся одна до одної спиною, у руках біля грудей вони тримають немовля, а зверху, їн ніби хтось обнімає, чи то на них головні убори циліндричної форми.
По одній із легенд, ескіз цієї скульптури створював Вадим Сідур, яким поділився з місцевими митцями на художньому комбінаті Іскра. До речі, скульптура була створена на цьому художньому комбінаті.
Як вважаєте, треба привести до ладу металеві та дерев'яні елементи цього скверу, чи це місто навмисно доводять до занедбання, щоби потім з помпою відкрити на цьому місті черговий кіоск, чи торгівельний центр, а культурну спадщину розтягують безхатьки, та вандали з ворами?
Цікаво, що на балансі міста цієї скульптури не знайшли, тому якщо її не стане у якійсь момент, то і шукати нічого».
Видео об этом можно посмотреть здесь.