30.04.2024

Воїни Дніпропетровщини стали переможцями та призерами Всеукраїнських спортивних ігор

У столиці нашої країни відбулися змагання «Київ НЕЗЛАМНИЙ» серед військовослужбовців усієї України.

Дніпропетровську область на них дуже переконливо представили дві команди – збірна «Нескорені Кривий Ріг» та команда 17-ї танкової бригади.

За кількістю учасників та організації наша команда була однією з найкращих на турнірі. А загалом у змаганнях взяли участь понад 300 воїнів-спортсменів.

Загалом наші земляки вибороли 29 медалей – 8 золотих, 13 срібних та 8 бронзових.

Про підсумки турніру у 17-й танковій бригаді імені Костянтина Пестушка повідомили:

«На Київщині відбулись змагання «Київ НЕЗЛАМНИЙ» в якому брали участь понад двісті учасників, серед яких військовослужбовці 17 окремої танкової бригади.

Захід спрямований на відзначення стійкості ветеранів та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві шляхом залучення ветеранів та дієвих військовослужбовців, до занять спортом та реабілітації через фізичну культуру та спорт.

У рамках проведення Заходу відбулось змагання з жиму лежачі, веслування на тренажері, стрільби з луку та стронгмену/інвастронгу.

Наші мужні козаки не лишень виборюють українську перемогу, а й показують силу та міць на спортивному фронті. Команда 17 окремої танкової бригади показала високий рівень підготовки та виборола 9 медалей на змаганнях «Київ Незламний»: