Завтра, 25 апреля, в Международный день английского языка, в Днепропетровском историческом музее имени Яворницкого можно будет не только общаться на английском языке, но и приобщиться к британским традициям чаепития.
Об этом, а также о большой выставке в честь 175-летия этого учреждения, в историческом музее рассказали:
«25 квітня запрошуємо на захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня англійської мови в музеї.
Початок заходу о 14:00, триватиме до 16:00. Спершу вас чекає захоплююча дискусійна панель англійською мовою, де учасники поділяться своїм досвідом вивчення мови та її важливості у професійному розвитку. Під час цієї захоплюючої події ви зможете насолодитися англійською традицією '5 o'clock tea'(тільки у варіанті '3 o'clock tea'), де вас пригощатимуть чаєм та смаколиками! А о 15:00 вас чекає неймовірна концертна програма від талановитого колективу Дому танців "Крила".
Для деталей та реєстрації звертатися за номером 0 67 447 7014.
Місце проведення: Музей сучасної російсько-української війни.
А ще запрошуємо відвідати виставку до ювілею ДНІМ імені Д.І. Яворницького «175 років на сторожі спадщини». Вона поєднала в собі найвизначніші, умовні «ТОП-100» предметів з колекції, які чи не вперше зустрічаються в одній музейній залі.
До уваги відвідувачів – скарби української та світової історії. Улюблениця містян – давньоєгипетська мумія жінки, якій 3000 років; колекція козацького одягу XVIII століття, ретельно зібрана ще Д. Яворницьким; колекція козацьких портретів, не лише гетьманів, а й образів простих козаків; унікальна своєю загадковістю плащаниця, секрет якої розкриється лише уважним; предмети традиційного українського побуту. Прості, але функціональні та щирі, вони занурюють в атмосферу домашнього затишку.
Нарешті, величним пам’ятником музею є його будівля, в головній залі якої і розміщено виставку. Її поява у 1905 р., на визначному для міста пагорбі, є результатом поєднання таланту, освіченості та капіталу місцевих мешканців. Як змінювалась будівля та її наповнення також можна дізнатись, відвідавши виставку.
Виставка працює в 10-й залі історичного музею».