Активисты снова пытаются обратить внимание на уничтожение деревьев в прибрежной зоне и стремятся добиться создания природного заказника в этом районе.
Городской сайт неоднократно рассказывал об этом движении. Уже больше года жители Победы пытаются добиться создания природного заказника в прибрежной зоне массива, включая известную косу.
Новый всплеск возмущения и активности у людей вызвал недавний факт массовой вырубки деревьев возле яхт-клуба СИЧ. Как уже сообщал Городской сайт, коммунальщики пояснили необходимость таких действий предстоящим ремонтом сливного коллектора.
В ответ на это прошел очередной митинг, о котором его организаторы рассказали:
«Дякуємо всім, хто був на зеленці разом із нами!
Які питання ми обговорювали:
Доцільність втручання в зелену зону, а саме буріння колодязя та пробивання підземної траншеї під зеленою зоною для водовідведення нових житлових будинків. Такі роботи, імовірно, передбачають проїзд та перебування техніки на зеленому покрові й неминуче пошкодження коренів дерев.
Створення заказників на косі та узбережжі Дніпра вздовж Перемоги-5, яке підтримало Міндовкілля та Обласна військова адміністрація і яке гальмує міська рада, використовуючи відмовки.
Насправді аргументи міськради не є перепонами для створення заказника. Докладніше тут: https://www.facebook.com/groups/1061219061082989/search/...)
Вимога припинення робіт з так званого поточного ремонту колектору зливової каналізації, бо насправді під виглядом ремонту продовжується діяльність яхт-клубу Січі: змінення ландшафту, вирубка дерев тощо.
Ми знов нагадали про себе й висловили наші меседжі, а саме:
Ми наполягаємо на тому, щоб міськрада працювала в інтересах громади, а не забудовників.
Забудовники отримують будь-які дозволи на свою діяльність. Громаді відмовляють у створенні заказників, яке обгрунтоване вченими й погоджене усіма інстанціями, окрім міськради.
Ми проти будь-якого втручання в зеленку до оголошення заказників. Водовідведення можна провести в обхід зеленки не шкодячи кореневу систему сосон та трав'яний покрів.
Ми проти того, що називають поточним ремонтом колектору, бо під його виглядом продовжується будівельна діяльність, вирубка дерев, ландшафтні роботи без жодної проєктної документації.
Висловили це в тому числі і на банерах.
Сподіваємося, що нас почують і спланують водовідведення іншим шляхом, в обхід нашої зеленки.
Якщо ні – плануватимемо наступні заходи і скликатимемо вас знов».