На выставке представлены научные издания Ольги Леонидовны Калашниковой.
Городской сайт неоднократно рассказывал о том, какую насыщенную культурную и выставочную жизнь ведет Университет таможенного дела и финансов.
Здесь действуют сразу несколько музеев, включая очень интересные музеи истории денег Украины и мира, а также таможенного дела. Также регулярно проводятся выставочные и культурные мероприятия.
Новая выставка – в их ряду особенная. Она носит, скорее, научную, а не развлекательную направленность. На ней представлены научные издания известной ученой Ольги Калашниковой.
О новой выставке в Таможенном университете сообщили:
«ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ НАУКОВИХ ВИДАНЬ професорки ОЛЬГИ ЛЕОНІДІВНИ КАЛАШНИКОВОЇ
В першому корпусі Університету митної справи та фінансів відбулося урочисте відкриття персональної виставки наукових здобутків знаної в Україні та за кордоном літературознавця – культуролога – експерта, доктора філологічних наук, професора кафедри експертизи культурних цінностей та дизайну Університету митної справи та фінансів ОЛЬГИ ЛЕОНІДІВНИ КАЛАШНИКОВОЇ - яскравої, успішної, талановитої науковиці, яка творить сьогодення української науки і є взірцем відданого їй служіння.
Результати наукових пошуків Ольги Леонідівни Калашникової на терені літературознавства, культурології, експертизи культурних цінностей оприлюднено в 250 наукових працях, опублікованих в Україні, Польщі, Німеччині, Нідерландах, на Кіпрі, у тому числі – 8 монографіях, 4 підручниках, 2 з яких видано з грифом МОН, 7 колективних монографіях за міжнародною програмою, нагородженою орденом Дмитра Солунського.
На заході були присутні колеги, друзі, студенти ННІ права та міжнародно-правових відносин.
Усі ми пишаємося тим, що маємо щастя працювати з шановною Ольгою Леонідівною та навчатися в неї.
Знання, досвід, талант та наукові досягнення Ольги Леонідівни Калашникової зміцнюють науковий потенціал держави та створюють основи розвитку культури, освіти, всього суспільства.
Запрошуємо відвідати експозицію наукових здобутків нашої шановної професорки ОЛЬГИ ЛЕОНІДІВНИ КАЛАШНИКОВОЇ!».
Фото – Таможенный университет