У мерії Дніпра презентували Новорічний календар на 2024 рік. На 12-ти світлинах календаря зображені військові 128-ї бригади тероборони, які тримають у руках поробки дітей.
Ці творчі роботи створені дітьми Дніпра для цьогорічного конкурсу «Собори наших душ».
Під час заходу запрошеним військовим вручили календарі, на яких вони зображені. А діти-переможці та лауреати згаданого конкурсу подарували захисникам свої творчі доробки. Також військовим вручили подарунки і від школярів Дніпра.
Світлини для календаря зробили на передовій Донецького напрямку. Фотографував військових – дніпровський фотокореспондент Валерій Кравченко.
Серед зображених на календарі і військовослужбовець 128-ї бригади з позивним Фідель.
«Приємно отримати такий календар. Чудові, добрі спогади будуть. На світлині тримаю роботу, на якій зображена дівчина, яка гуляє вільними степами. Так воно й буде. Дякую організаторам за участь у такому чудовому проєкті. Отримані подарунки – творчі роботи від дітей – безцінні!» – сказав захисник.
До календаря потрапила і робота вихованки центру позашкільної роботи № 1 Аліси Московцевої.
«Ця робота посіла призове місце на конкурсі «Собори наших душ». Це пасхальна витинанка. Дуже захоплююся українськими традиціями. Люблю дарувати свої роботи. Приємно, коли створене своїми руками може когось ощасливити чи підняти настрій. Звісно, приємно, що мою роботу відзначили і вона потрапила до календаря», – ділиться Аліса.
«Без перебільшення, календар-2024 – особливий. На його сторінках – військові», – говорить представниця департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Діана Нахутіна:
«Діти дуже старалися, аби своїми роботами порадувати військових на фронті. Це малюнки та роботи декоративно-ужиткового мистецтва (яйця-шкрябанки, картини з ліплення, пап'є-маше, дідух, ляльки-мотанки тощо). Наклад календарів – 600 примірників. Частину подарували військовим 128-ї бригади тероборони. А також презентуємо їх закладам позашкільної освіти.
Даруватимемо календарі до новорічних свят діткам загиблих військовослужбовців, малечі з тимчасово окупованих територій. А ще вручатимемо переможцям розіграшів, що відбуваються на сторінках департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання у соціальних мережах».