Главной целью фестиваля было помочь участникам избавиться от страхов, фобий, тревог.
Во время Большой войны каждый украинец в той или иной степени испытывает постоянные стрессы, страхи, тревоги.
Избавиться от этих эмоций или хотя бы снизить их уровень жителям и гостям Днепра помогали на новом фестивале, который прошел в Днепре.
Подробней об этом рассказал КУСТ:
«У Будинку на Троїцький відбувся "Без Страхів Fest".
Тут дніпряни відволіклися від тяжких реалій, знайшли однодумців і отримали чимало нових знань.
Бабкіна Вікторія, яка працює івент-менеджером у творчому просторі «Будинок на Троїцькій», розповіла, що ідея створити фест з’явилась несподівано:
«Ідея створити фест прийшла досить таки швидко. Ми з командою хотіли втілити щось незвичне для людей та цікаве у плані роботи для нас».
Дівчина зазначає, що зазвичай Геловін асоціюється з чимось жалюгідним, поганим, страхітливим. А на фоні війни організаторам фесту не хотілось дарувати людям ще більшу дозу негативу - саме звідси й з’явилась назва «БЕЗ СТРАХІВ».
Головна мета фесту – це допомога людям у пропрацюванні їх страхів/проблем.
Програма фесту була дуже насиченою:
14:00 «Flow Creative Studio» провела танцювальний майстер-клас
15:00 Відбувся майстер-клас з виготовлення гелевих свічок. 31-річна майстриня Яна, яка займається виготовленням свічок вже півтора року, розказала про особливості вибору матеріалів, показала різні види декору та основні етапи створення свічки. Яна вважає, що виготовлення свічок – це справжня медитація:
«Це процес, який сповільнює, заспокоює розум, під час якого зникає тривожність та заспокоюються думки, тому це — найкраща терапія», - зазначає майстриня.
17:00 Пройшов standup від «Світло наприкінці тижня». На сцені були: Стас Ваплюшкін, Ануар Аяд, Наталі Скорик, Дмитро Тетерущенко, Антон Поцелуєв. Коміки вважають, що дуже важливо не втрачати почуття гумору у складних обставинах:
«Основні функції, які виконує гумор — це висміювання ворога; допомога в переживанні негативних емоцій та подій; донесення до публіки, що люди не одні у своїх переживаннях та проблемах; підтримка бойового настрою. Гумор допомагає посміятися з проблем та обставин, які негативно на нас впливають. Тому, якщо ми можемо над цим посміятися, то можемо з цим легше впоратися. Гумор є свого роду розрядкою, яка дає змогу отримати позитивні емоції, чи враження».
19:00 – завершив фест виступ талановитої групи «May Day». Головна мета гурту на заході - подарувати гарний настрій глядачам, зарядити позитивом та нагадати, що жива музика набагато краща за прослуховування у навушниках.
І ще важливий момент. На фесті працювала антистрес-кімната, де кожний мав можливість поспілкуватися з психологом та вирішити свої проблеми».
Фото КУСТ.