Известный днепровский путешественник-экстремал провел встречу жителями и гостями нашего города.
Городской сайт подробно рассказывал о пеших походах нашего земляка, в том числе – о путешествии из Днепра к Говерле и обратно.
И вот на встрече с поклонниками Сергей Иванович рассказал о секретах этих походах и необычных случаях во время их.
Интерес к этой встрече был настолько огромным, что зал не смог вместить всех желающих.
Подробней о встрече сообщил сам Сергей Гордиенко:
«В Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія відбулася творча зустріч видатного українського мандрівника, вченого-дослідника, письменника і фотохудожника Сергія ГОРДІЄНКА з відвідувачами бібліотеки, серед яких були слухачі «Університету Третього віку» й Дніпропетровського обласного товариства німців «Відергебурт».
Цей захід викликав такий інтерес і наплив публіки, що у великій залі бібліотеки, що на вулиці Савченка, 10, було реально затісно, а на додачу ще й не всім вистачало стільців (через що довелося зносити їх ще й із сусідніх кімнат).
Тема бесіди Сергія Івановича із аудиторією – «Новаторські експедиції ХХ сторіччя». Його розповіді про пригоди під час подорожей були надзвичайно цікавими й зворушливими, спілкування із земляками – теплим і щирим. В рамках заходу також було проведено виставку найкращих арктичних і антарктичних світлин мандрівника.
«Дуже прошу всіх пам'ятати й поширювати завжди й усюди, особливо серед нашої молоді, юнацтва й дітей, таку думку, – звернувся до аудиторії наприкінці зустрічі Сергій Гордієнко, – що любити Вітчизну – це значить, в тому ж числі, любити й оберігати Природу рідної землі».
Півтори години жвавого спілкування аудиторії зі славетним земляком пролетіли напомітно, як то кажуть, на одному диханні. До речі, щодо дихання: іноді не було чути в залі навіть його – настільки уважно вслухалися присутні в дивовижні історії Сергія Гордієнка. Про білих і бурих ведмедів, вовків, зміїв, що намагалися на нього нападати, про мешканцівпіводних глибин тощо.
І після завершення зустрічі чимало людей ще довгенько юрмилися біля самого мандрівника або біля його фотополотен – не хотілося розходитися, не хотілося повертатися до реальності із неймовірного, романтичного світу мандрів, зі справжніми пригодами, з «магнетизмом» Її Величності Дороги».
Фото со страницы Сергея Гордиенко.