Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
02.06.2023

На Дніпропетровщині нагородили переможців обласного Кубку з міні-футболу

На Дніпропетровщині нагородили переможців обласного Кубку з міні-футболу

На Дніпропетровщині провели обласний Кубок начальника ОВА Сергія Лисака з міні-футболу серед профтехів. На церемонії закриття турніру нагородили переможців і призерів. Загалом участь у змаганнях взяли майже 200 юних спортсменів.

«Дніпропетровщина має міцні футбольні традиції. А сам футбол в топі серед видів спорту. Ним в регіоні займаються понад 20 тис людей – дорослі й діти, професіонали й аматори. Обласний Кубок з міні-футболу проводимо, аби згуртувати нашу молодь», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Протягом травня змагалися команди з 18 профтехів регіону. Відбіркові матчі проходили у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі. У фіналі нагородили переможців та призерів. Кубки, медалі, подарунки отримали три найсильніші збірні.

Чемпіонами стали юні футболісти одного з центрів професійно-технічної освіти Дніпра. «Срібло» – у хлопців з Кам’янського. «Бронза» ще в однієї дніпровської команди.

А ще під час церемонії нагородження визначили кращого гравця, воротаря, захисника, півзахисника та нападника.

«Завершились прекрасні футбольні змагання. За час турніру було багато крутих голів. А найголовніше командної роботи. Учасники – учні профтехів. Молодь, яка любить спорт, і яка незабаром представлятиме активну трудову спільноту», – наголосив голова асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів.

Дніпрянин Іван – майбутній верстатник широкого профілю. А ще капітан команди-переможниці. Футболом займається з молодшої школи. Каже, коли вступав до профтеху, найперше, дізнавався, чи є там футбольна команда. Одразу ж записався.

«Почули про Кубок. Тренер сказав, мовляв, хлопці, треба брати участь й перемагати. Суперники були сильні, здаватися не збиралися, але ми стали чемпіонами. Команда в нас сильна, зібрана. Намагаюсь вести її вперед», – сказав Іван.

Федір – першокурсник з Кам’янського. Опановує професію столяра. Нападник зі збірної, яка зайняла друге місце.

«Грати за збірну свого ліцею – почесно. Задоволений «сріблом». Футбол – це рідний моєму серцю спорт. Емоції неймовірні, коли в руках цей кубок», – розповів юний футболіст.

Обласний Кубок з міні-футболу серед профтехів планують проводити щороку.



Облдержадміністрація »


Сергей  (02.06.23 22:19): "Чемпионами стали юные футболисты одного из центров профессионально-технического образования Днепра" Так кто же стали чемпионами? Из какого центра профессионально-технического образования Днепра? Или это тайна? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності