Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
15.05.2023

Дніпро допомагає релокованому бізнесу: історія швейної фабрики з Маріуполя

Дніпро допомагає релокованому бізнесу: історія швейної фабрики з Маріуполя

Пледи, іграшки та одяг для дітей. Таку продукцію у Дніпрі з грудня 2022 року створює швейна фабрика «Марі і Поль». До початку повномасштабного вторгнення росії підприємство працювало в Маріуполі.

Пані Руслана вирішила виїхати з небезпечної території та перевезти бізнес спочатку на захід України, а потім до Дніпра. У нашому місті вона звернулась по допомогу до ОВА та міської влади.

«Весною минулого року було зібрання з релокованими підприємцями та міською владою Дніпра. Нас питали, що нам, підприємцям-переселенцям, потрібно. Я просила приміщення, мені його надали під швейне виробництво, пів року починаючи з грудня сплачую 1 грн за квадратний метр», – розповіла власниця релокованого бізнесу «Марі і Поль» Руслана Щербина.

Дніпро комплексно допомагає як місцевому, так і релокованому бізнесу, зокрема найближчим часом планується проведення заходів для підприємців, таких як вебінари, семінари та зустрічі:

«У рамках комплексної програми розвитку підприємництва Дніпровської міської ради ми допомагатимемо підприємцям встановлювати коопераційні зв’язки, виходити на нові ринки збуту, консультуватимемо, як отримати міжнародні гранти, сертифікати для виходу на міжнародний ринок тощо. Також міська влада зараз працює над механізмом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами для малого та середнього бізнесу», – розповіла начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова.



Прес-служба Міської ради »

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності