Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
27.01.2021

Тепер про культуру Дніпра, локальні явища, грандіозне минуле та уявне майбутнє міста можна дізнатися у серії аудіоподкастів «Тепер»

Тепер про культуру Дніпра, локальні явища, грандіозне минуле та уявне майбутнє міста можна дізнатися у серії аудіоподкастів «Тепер»

«Тепер» — це серія інтерв'ю з дніпровськими художниками, кураторами та музикантами. Проєкт об'єднує різні візії на минуле й потенційне майбутнє регіону та фіксує наявний стану культурного середовища.

Авторка проєкту — художниця та журналістка Лєра Мальченко. В рамках подкасту вона спілкується з місцевими митцями про еклектичність та міфи Дніпра, промислові ландшафти, безгрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї. Таким чином вдається поєднати різноманітні погляди на місто і зрозуміти, де ми були колись та де знаходимось тепер.

«Я все життя живу і працюю у Дніпрі, і здебільшого працюю саме із його локальними особливостями. Люди у Дніпрі часто говорять про грандіозне минуле нашого регіону, яке за інерцією конвертується у фантастичне майбутнє, і усе частіше здається, що не вистачає теперішнього часу, а з ним і розуміння — де ми є зараз. У цих розмовах із людьми, які працюють із локальними темами та просторами, я намагаюсь відшукати цей теперішній стан і задокументувати його», — розповідає Лєра Мальченко.

Серед учасників проєкту:

— мультиплікатор Микита Лиськов,
— Анастасія Омелич і Євгеній Образцов зі студії 12345678910, що працює на перетині дизайну, архітектури і художніх практик,
— співзасновниці художньої майстерні Ksi Prostir Іва Найденко та Надія Коваль,
— музикант та співзасновник лейблу Dnipropop Євген Гордєєв,
— кураторка та співзасновниця фестивалю «Конструкція» Катерина Русецька,
— музичний гурт «Электрогазосварщики»: Іван Голуб, Данило Олійник, Кирило Родович.

«В проєктах Kultura Medialna ми керувалися принципом “культура як медіум соціальних змін” та за допомогою мистецтва намагалися об'єднати міські ком'юніті й розвивати місто. Тому дуже важливо почати роботу медіалабораторії Центру сучасної культури з «Тепер» — подкастів, в яких фігурують такі різні герої, але всіх їх об'єднує теперішній Дніпро: індустріальний, не завжди справедливий та зручний, складний та такий, що досі шукає себе. До того ж проєкт ще раз підкреслює важливість цифрової взаємодії та контактів в пандемічні часи: ми маємо залишатися на зв'язку один з одним та говорити про речі, які нас хвилюють», — говорить співзасновник Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш.

Про гібридність Дніпра, про повсякденне та уявне; про те, що дратує та збуджує інтерес, на що немає відповідей і щодо чого багато відкриттів — слухайте у циклі подкастів «Тепер».

Подкаст створено за ініціативи Kultura Medialna у Digital Media Lab Центру сучасної культури у Дніпрі за фінансової підтримки Міжнародного фонду допомоги Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut і інших партнерів: www.goethe.de/hilfsfonds

Звук — Максим Андрух.
Дизайн — Numo Team.

Послухати подкаст можна на таких платформах:
Soundcloud
https://cutt.ly/Nj27U1J

Apple Podcasts
https://cutt.ly/Mj27rax

Google Podcasts
https://cutt.ly/aj26fP5

Відео-анонси:Gorod.dp.ua - городской сайт Днепра »

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Фото, видео, архив новостей доступны в полной версии сайта
Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності