Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
09.12.2020

21 грудня 2020 року відбудеться 15-та ювілейна церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Людина року Придніпров'я»

21 грудня 2020 року відбудеться 15-та ювілейна церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Людина року Придніпров'я»

21 грудня 2020 року в Дніпропетровській Філармонії ім. Л. Когана відбудеться 15-та ювілейна церемонія нагородження лауреатів громадсько-рейтингового конкурсу «Людина року Придніпров'я».

Щорічний суспільно-рейтинговий конкурс «Людина року Придніпров'я» проводиться з ініціативи Придніпровського регіонального ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА. Конкурс проходить в кілька етапів, де в фіналі переможцям присвоюється почесне звання і вручаються нагороди, дипломи. Заслужені нагороди і почесні звання отримають меценати та волонтери, професіонали своєї справи всіх галузей і підприємств Придніпров'я: промисловості, транспорту, будівництва, охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, економіки, торгівлі, послуг та ін. Особливу увагу експертна комісія приділяє торговим маркам, товарам, брендам, послуг, які претендують на звання «Вибір споживача».

У програмі заходу:

вітальний коктейль, фотосесія, нагородження переможців громадсько-рейтингового конкурсу «Людина року Придніпров'я », концертна програма, інтерв'ю для ЗМІ.

Організатори - Придніпровський Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва та івент-компанія LUX EXPO

Довідки за телефоном:
+38 050 340 06 58 (вайбер або телеграм).

Фото, видео, архив новостей доступны в полной версии сайта
Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності