Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
21.09.2020

Днепровский Дом органной музыки открыл новый сезон

Днепровский Дом органной музыки открыл новый сезон

34-й сезон здесь открыли прекрасным концертом, на котором звучали произведения Баха, Моцарта, Рахманинова и других гениев музыки.

Из-за пандемии в культурной жизни Днепра происходят противоречивые события. Некоторые центры высокой культуры (например, оперный театр) отложили начало сезона до более стабильных времен. Но большинство (Театр Шевченко, ДрамиКом, областная филармония, Молодежный театр и другие) все-таки открылись на радость соскучившимся зрителям.

В их ряд на минувших выходных стал и Дом органной музыки, где стартовал 34-й сезон. Своими впечатлениями о начале сезона поделилась наша коллега-журналист Валентина Орлова:

«Гала-концертом розпочав свій 34-ий мистецький сезон Будинок органної та камерної музики Дніпра.

Звичайно, класичні й відомі прекрасні твори Баха,Моцарта,Рахманінова, українських композиторів у виконанні чудових вокалісток Тетяни Улькіної, Галини Охотник, Ольги Вороніної , звучання органу створювали піднесену урочисту атмосферу свята. Камерні твори, виконані музикантами, додавали радості публіці, що очікувала на зустріч із ними.

Хід концерту був побудований таким чином, що представляв і проєкти попереднього сезону, які мали успіх у прихильників музичного мистецтва.

Сезон,що розпочався, обіцяє чимало нових імпрез та зустрічей.

Сюди хочеться приходити!

Шкода лише, що недільного вихідного вечора викиди із заводських труб в атмосферу( чи хтось це контролює?) чорними хмарами накривають споруду Будинку органної та камерної музики, а вона потребує ремонту, збереження , підтримки.

Отак два різні боки, як і вхід до Будинку: праворуч - до храму, ліворуч до концертної зали.

Світле мистецтво і ...темні хмари над ним...У прямому й переносному сенсі.

Успіхів талановитому колективу органного!».

Разумеется, открытие нового сезона проходило с соблюдением всех карантинных требований и норм.

Фото со страницы Валентины Орловой.

Gorod.dp.ua - городской сайт Днепра »

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Фото, видео, архив новостей доступны в полной версии сайта
Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності