Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
16.09.2020

Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у безкоштовному онлайн-навчанні

Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у безкоштовному онлайн-навчанні

«Інтернет-прорив: як зробити свою справу прибутковою». Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до безкоштовного онлайн-навчання. Перший дистанційний «урок» вже 17 вересня.

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Серію навчальних ефірів для підприємців запустила Дія.Бізнес спільно зі школою Ecoma. Учасники дізнаються, зокрема, як почати продавати онлайн, знайти постійних клієнтів, брати участь у тендерах, обрати постачальників та побудувати відносини з ними. Тривалість кожного «уроку» – 60 хвилин», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Ефіри транслюватимуть на сторінці у Фейсбук. Аби взяти участь, попередньо слід зареєструватися.

Деталі та графік – на сайті.



Облдержадміністрація »


Елена  (17.09.20 08:57): Столько обучения бесплатного появилось. На самом деле так пытаются потом продать какой-то обучающий курс. Но не в этом дело. Все пытаются нас чему-то научить, но работы никто не дает. Я могу за свое обучение и заплатить, но мне важно получать те знания, которые пригодятся на конкретной работе. В противном случае это все пустая трата времени. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності