Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
11.07.2019

Народний депутат Юрій Береза прокоментував насмішку бізнесмена над виборцями в 24 виборчого округу

Народний депутат Юрій Береза прокоментував насмішку бізнесмена над виборцями в 24 виборчого округу

З відкритих джерел прозвучала реакція народного депутата Юрія Берези на заходи в Дніпрі кандидата від ЗЕкоманди.

«Проводив планову зустріч з жителями округу район вул. Богдана Хмельницького і став мимовільним свідком майстер-класу по приниженню виборців від Дмитра Кисілевського. Або від Пінчука, або від них обох відразу. Так ось, вчора, у веселій та ігровій формі, виборців привчали до наступної думки: Ми змусимо дітей кидатися лайном, ми повісимо вам «локшину на вуха», ми роздамо «гречку», а ви все одно проголосуєте так, як нам потрібно! До слова, я підозрював що ці «добродії» плутають виборців з особистими холопами, але щоб так відверто це демонструвати!

Окремо хочу звернутися до олігарха, який живе не в Дніпрі, але отримує тут надприбутки від отриманих в смутні часи підприємств:

«Раз з вашого кандидата поперло лайно, значить моя агітація стала комусь хорошою клізмою!».

Також звертаюся до керівництва партії «Слуга народу». Г-н Розумков, спонсору вашого кандидата Кисілевського вигідно перетворити владу в КВН, але чи потрібно це всій вашій політичній силі? І навіщо це Україні?».

Довідка:

10 липня, в Дніпрі на алеї ДК «Металург» відбувся так званий свято «лайна» або «гречка фест». Гостям заходу пропонували в жартівливій формі реалізувати основні алгоритми агітаційної програми Д. Кисілевського: кидатися один в одного силіконовим лайном, фотографуватися з локшиною на вухах, а також продати свій голос за гречку.


Фото, видео, архив новостей доступны в полной версии сайта
Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності