Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
20.08.2018

Що робити при укусі бджоли

Що робити при укусі бджоли

Яскраве сонце, спека, стиглі фрукти й ягоди. У розпалі – сезон бджіл. Укус комахи може бути небезпечним, підкреслили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. Як не стати її «жертвою» та що робити, якщо це все-таки сталося, – нагадали фахівці.

«Головна небезпека від укусу бджоли, оси або шершня – алергія. Така реакція організму загрожує набряками, задишкою, іноді навіть запамороченням. Небезпечно для життя ненароком заковтнути комаху. У таких випадках негайно викликайте «швидку»», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
Фахівці радять відразу після укусу бджоли видалити жало. Пінцетом, голкою або просто пальцями. На вражене місце слід прикласти лід або холод.

Щоб уникнути алергії, можна прийняти медпрепарат. Який – порадить сімейний лікар.

«Швидше вивести отруту з організму допоможе вода. Пийте її якомога частіше й більше», – додали в департаменті.
Особливо небезпечні укуси в шию та обличчя. Вони загрожують алергійною реакцією. Якщо відчуваєте раптовий занепад сил, нудоту, утруднення дихання й озноб, обов’язково зверніться до лікаря, наголошують фахівці.

І пам’ятайте, комахи частіше кусають тих, хто метушиться й розмахує руками. Тож краще зберігати спокій.

Облдержадміністрація »

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Фото, відео, архів новин доступні у повній версії сайту
Повна версія сайту
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності