Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак розповів про нововведення пенсійної реформи.
Юрію Івановичу, сьогодні багато говорять про можливі зміни в пенсійному законодавстві. Які б нововведення пенсійної реформи, особисто Ви, зарахували б до безумовних її плюсів?
Абсолютно очевидно, що реформа потребує додаткових коштів. На Вашу думку, чи вистачить їх у Пенсійного фонду?
Уряд своїми попередніми реформами підготував підґрунтя для такого фінансового навантаження - мінімальну заробітну плату підвищено у 2 рази (до 3200 грн), а якщо зарплата виросла в два рази, то це означає, що сума сплаченого ними єдиного внеску теж зросла в два рази.Говорячи конкретно про нашу область хотів би озвучити буквально кілька цифр - з початку року легалізовано 1623 робочих місця, що дало змогу отримати 1 млн 119 тис грн додаткових надходжень з єдиного внеску. Тобто, робота з наповнення бюджету ведеться постійно, і саме це дає нам змогу у повному обсязі і в чітко встановлений строк виплачувати пенсії майже 1 млн пенсіонерів.
На Вашу думку, чи можуть пенсіонери найближчим часом розраховувати на зміни в пенсійному законодавстві?
Органи фонду області провели весь комплекс підготовчих робіт та готові до проведення перерахунків пенсій, як тільки Верховна Рада прийме законопроект, а ми розраховуємо, що це відбудеться вже 3 жовтня, адже це дуже необхідно для наших людей.Зі свого боку, запевняю, що ми будемо працювати з максимальною інтенсивністю та забезпечать виконання всіх поставлених завдань.
создайте рабочие места с нормальной зарплатой
поднимите медицину (сколько сейчас умирает людейсреднего возраста)
а потом делайте реформі
половина населения не работает...а безработица меньше 2%
абсурд...
скоро с такими реформами вся молодежь віедет из страні
куда мі катимся- не в Европу точно-в гондурас(хотя не удевлюсь если там уже лучше чем у нас) Ответить | С цитатой
Після запровадження пенсійної реформи буде просто не вигідно працювати в тіньовому секторі зайнятості, оскільки це автоматично позбавить пенсії – право на неї отримають лише ті, хто має 25 років страхового стажу, а через 10 років - 35 років. На мою думку ця норма відновить соціальну справедливість, і замотивує до легальних заробітків."
Чушь. надо говорить правду. Целое поколение 90-х вычеркнули из претендентов на пенсию, может быть в 65 лет дадут пособие тем кто доживёт. В 90-е работы не было (всё разрушали, предприятия прихватизировали властьимущие, людей "выбрасывали за борт"), сейчас это поколение не берут по возрасту (нужны молодые, озорные, на всё согласные). Это раньше приходили на предприятие и с него же уходили на пенсию. Сейчас это редкость. Вопрос: где взять 35 лет страхового стажа, если ты был далеко от властьимущих в 90-е? Ответить | С цитатой