Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Украинско-немецкий культурный центр

просп. Дмитрия Яворницкого, 19, корп. 10, ауд.315   49600

До 2015: просп. Карла Маркса

Тел.: 47-03-21
e-mail: [email protected]
Українсько-Німецький культурний Центр відкрився 3 квітня 1997 року за підтримки уряду Федеральної землі Бранденбург, Дніпропетровської обласної адміністрації, ректорату Національного гірничого університету і став одним із перших в Україні регіональним партнером Гете-Інституту в реалізації культурно-освітніх програм. Головними напрямками діяльності Центру є організація вивчення німецької мови відповідно до Європейських рекомендацій, спрямованих на навчання спілкуванню в усній і письмовій формах в соціально-побутовій, професійній та науково-освітній сферах; підтримання співробітництва з німецькими організаціями в Україні та Німеччині; підготовка слухачів Центру до участі в міжнародних наукових та освітніх проектах, стажуванні за кордоном, участі в міжнародних конференціях та складанні міжнародних іспитів; організація та проведення заходів, спрямованих на поширення знань слухачів Центру щодо культури, історії, мистецтва Німеччини та інших німецькомовних країн; організація та проведення методичних семінарів для викладачів німецької мови.

В Українсько-Німецькому культурному Центрі працює навчально-методичний кабінет та бібліотека. Добра забезпеченість учбово-методичною літературою, книгами класиків та сучасних німецьких авторів, періодичними виданнями, аудіо та відеоматеріалами, дозволяє знайомитися усім, хто навчається в Центрі, та відвідувачам з новими надбаннями у галузі культури та країнознавства Німеччини.

Методична робота Центру полягає в наданні допомоги викладачам німецької мови в місті і регіоні у підвищенні їх професійного і викладацького рівня. Висококваліфіковані і досвідчені спеціалісти Гете-Інституту, Служби академічних обмінів, Асоціації германістів України допомагають їм опанувати нові методики, знайомлять з використанням нових технологій в навчальному процесі, надають навчальні матеріали.

Наполегливе оволодіння німецькою мовою дає можливість здобути сертифікати міжнародного рівня: “Сертифікат Гете-Інституту В1”, “Сертифікат Гете-Інституту В2”, “Серитфікат Гете-Інституту С1“, Центральний екзамен вищого ступеня С2”, “Німецька мова для професії”, які базуються на інтерактивному та комунікативному підході, мета якого – розвиток усіх навичок спілкування в науково-освітній, професійній та соціально-побутовій сферах.

Німецька мова є однією з найпоширеніших мов в Європі, нею спілкуються в Австрії, Швейцарії, Люксембурзі, Ліхтенштейні. Той, хто вивчає німецьку, швидше знайомиться з духовним , суспільним та культурно-історичним життям і надбаннями усієї Центральної Європи. Для майбутніх фахівців знання німецької мови підвищує шанси на ринку праці, відкриває багато цікавих перспектив у галузі освіти, навчання, працевлаштування.
Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності