Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Услуги, Одним із приорітетних напрямів роботи служби зайнятості є працевлаштування випускників професійних навчальних закладів та пошук шляхів подолання безробіття даної вікової групи. Розв’язати проблеми зайнятості випускників можна тільки шляхом цілеспрямованої та систематизованої співпраці служби зайнятості та навчальних закладів.
Саме тому, уже традиційно, відділ рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості організував таку активну форму пошуку роботи як online-ярмарок вакансій, який проводиться разом з потужними підприємствами міста і має на меті задовольнити як шукачів роботи, так і роботодавців – у якісному підборі кадрів.
До заходу були запрошені роботодавці, які давно співпрацюють з Дніпровським міським центром зайнятості: ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», «Дніпропетровська дирекція АТ «Укрпошта», АТ «А-БАНК», «Полк поліції особливого призначення» Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області, Національна Гвардія України, ТОВ «КІНО ТЕМА». Всього участь у заході взяли 6 роботодавців та 25 випускників Дніпропетровського індустріального коледжу.
Online-ярмарок складався з 2х етапів. На початку трансляції начальник відділу рекрутингу Юлія Лимар презентувала учасникам спектр послуг, які надає відділ рекрутингу, сучасні форми працевлаштування такі як: Google-анкета шукача роботи, яку можна заповнити оnline; прелік сайтів та соціальних мереж для перегляду цікавих вакансій; та актуальні контакти за якими шукачі роботи можуть надіслати своє резюме та звернутися з приводу пошуку роботи.
В форматі заходу роботодавці презентували бульш ніж 50 актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до держслужбовців. Слухачі були проінформовані про перспективи розвитку, соціальні гарантії, умови праці робітників, заробітну плату та ін. Випускники мали змогу поставити усі цікавлячи їх запитання та отримали вичерпні відповіді.


e-mail:
Тел: 0677555064
Адрес: Авіаційна, 41
Online-ярмарок вакансій для випускників та шукачів

Увеличить

Дата: 16.02.2021  ID: 5118006
Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності