Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 329 з 418 ПершаПерша ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339379 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 8360, показано з 6 561 по 6 580.

Тема: Загальне флудільне continue

  1. #6561
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    50 077

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    а, я думала, что для вас очевидно, что она безголосая, вы защищаете ее право петь.
    нет?

    да, она и жирная, и безголосая, и просто физически неприятная.
    это мое мнение.

    в клипе похожа на борца сумо в непонятной хламиде)).
    К счастью у сотен тысяч ее поклонников/ подписчиков ,сделавшей ее популярной после ее "самопальных " клипов на Ютубе ещё в 2018 году, другая точка зрения.
    Я не любитель рэпа, но на сцене она смотрится вполне естественно и органично. А вчерашнее выступление только доказало,что при наличии таланта,внешность не имеет значения,даже на казалось бы контрасте с ее партнёршей.
    Они обе имеют яркую индивидуальность и каждая красива по- своему.

  2. #6562

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 835

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    а, я думала, что для вас очевидно, что она безголосая, вы защищаете ее право петь.
    нет?

    да, она и жирная, и безголосая, и просто физически неприятная.
    это мое мнение.

    в клипе похожа на борца сумо в непонятной хламиде)).
    так это ж не обычное пение тут не надо выть на 3 октавы а реп
    а вот читает она шо эминем прости господи серьезно ))
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  3. #6563
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 624

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    так тут як раз про зворотнє - дівчина навпакипрям спочатку попадання в поле зору громадскості тільки і робила що підкреслювала свою вагу, чи Ви гадаєте, що звинувачення в пропаганді ожиріння на рівному місці зявилися?, так що хейтер це вона сама
    да і захищати її не треба, вся монетизація у неї побудована на надлишково зайвій вазі
    так, прям і хайпує:
    З ГОЛОДУХИ ЇМ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗАЗВИЧАЙ. ЗА ПОГАНУ ПОВЕДІНКУ Я СЕБЕ НАКАЗУЮ, А ЗА ГАРНУ – ХВАЛЮ ТА ЗАОХОЧУЮ. НАПРИКЛАД, КОЛИ Я ПЕРЕЇДАЮ АБО З’ЇМ ЧОГОСЬ ЗАЙВОГО, ТО ЧАСТІШЕ ЗА ВСЕ НАКАЗУЮ СЕБЕ ГОЛОДУВАННЯМ, ПІСЛЯ ЧОГО ЗРИВАЮСЯ. ЇМ ЩЕ БІЛЬШЕ ТА ПОЧУТТЯ ГОЛОДУ АБСОЛЮТНО НЕ МОЖУ ЗАСПОКОЇТИ… ЗАМКНУТЕ КОЛО, З ЯКОГО ПРОСТО ХОЧЕТЬСЯ ВИБРАТИСЯ. https://lux.fm/ru/alyona-alyona-priz...ij-ves_n116864

  4. #6564
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 967

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Уже футболистов хватают в ТЦК.Совсем озверели Чемпионат по футболу под срывам. Ой ёй ёй, бида то кака.
    Бронь не оформили - не оформили, 25 лет исполнилось - исполнилось. Только зачем задерживать в день рождения не понятно. Такой "подарок" футболисту явно не понравился.
    В игноре: Дейнерис, VitЁk, habubabur

  5. #6565
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 546

    Типово

    Цитата Допис від Texture Переглянути допис
    так, прям і хайпує:
    З ГОЛОДУХИ ЇМ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗАЗВИЧАЙ. ЗА ПОГАНУ ПОВЕДІНКУ Я СЕБЕ НАКАЗУЮ, А ЗА ГАРНУ – ХВАЛЮ ТА ЗАОХОЧУЮ. НАПРИКЛАД, КОЛИ Я ПЕРЕЇДАЮ АБО З’ЇМ ЧОГОСЬ ЗАЙВОГО, ТО ЧАСТІШЕ ЗА ВСЕ НАКАЗУЮ СЕБЕ ГОЛОДУВАННЯМ, ПІСЛЯ ЧОГО ЗРИВАЮСЯ. ЇМ ЩЕ БІЛЬШЕ ТА ПОЧУТТЯ ГОЛОДУ АБСОЛЮТНО НЕ МОЖУ ЗАСПОКОЇТИ… ЗАМКНУТЕ КОЛО, З ЯКОГО ПРОСТО ХОЧЕТЬСЯ ВИБРАТИСЯ. https://lux.fm/ru/alyona-alyona-priz...ij-ves_n116864
    не бачу сенсу сперечатися, просто її творчість не моя музика, її манера хизування зайвою вагою викликає непорозуміння
    вважаю, що в країні є більш виважені в поведінці і більш талановиті виконавці
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #6566
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    6 128

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    А де саме вона доречна, і де - недоречна? На ваш погляд.

    Наприклад, людина без ноги де має право з'являтися, а де зась?
    песня и сама постановка мне понравилась, но почему думаю, что для понимания и чувствования до дрожи и слез нужно пережить , то что переживают сейчас оставшиеся в Украине и воюющие за нее , тут и посыл на эмоции и реальности в Украине ,даже видеоряд напомнил работу ПВО , но поймут ли это все кто про войну у нас читает только в СМИ - ответ риторический...

  7. #6567
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 546

    Типово

    Верховная Рада разрешила некоторым категориям заключенных мобилизоваться в ряды ВСУ

    Об этом сообщает нардеп Гончаренко. Законопроект №11079-1 принят во втором чтении 279 голосами.

    Осужденные за тяжкие умышленные убийства, изнасилования, сексуальное насилие, за преступления против основ национальной безопасности — не будут мобилизованы!
    таке собі
    хоча, ми ж не русня якась, не будемо утилізовувати сміття, краще знизимо призовний вік і відправим молодих хлопців в пекло війни
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #6568
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    31 097

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не бачу сенсу сперечатися, просто її творчість не моя музика, її манера хизування зайвою вагою викликає непорозуміння
    вважаю, що в країні є більш виважені в поведінці і більш талановиті виконавці
    +++

  9. #6569
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 624

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не бачу сенсу сперечатися, просто її творчість не моя музика, її манера хизування зайвою вагою викликає непорозуміння
    вважаю, що в країні є більш виважені в поведінці і більш талановиті виконавці
    за поведінку згодна, деякі її вчинки у мене теж викликали негативну оцінку
    але як ви виразились, хизування зайвою вагою, в світі ідеальних форм, які хизуються ними з усіх екранів, що, як не прояв інклюзивності в нашому шоубізі
    а сперечатися дійсно сенсу не має, скільки людей, стільки і різних вподобань

  10. #6570
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    6 128

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    К счастью у сотен тысяч ее поклонников/ подписчиков ,сделавшей ее популярной после ее "самопальных " клипов на Ютубе ещё в 2018 году, другая точка зрения.
    Я не любитель рэпа, но на сцене она смотрится вполне естественно и органично. А вчерашнее выступление только доказало,что при наличии таланта,внешность не имеет значения,даже на казалось бы контрасте с ее партнёршей.
    Они обе имеют яркую индивидуальность и каждая красива по- своему.
    я не претендую на объективность, но мое субъективное мнение, что данный конкурс давно не эталон талантов , а скорее конкурс креативного музыкального исполнения, поэтому чем больше в исполнителе чего-то вызывающего споры у общественности , тем больше внимания и балов .... вокал там вообще давно не основа , как и количество фанатов, там были уже победители одной песни и не один раз , если про исполнителей украинских, то перебить Руслану очень сложно и пока ни один из наших участников не смог это сделать , конечно это исключительно моё мнение .

  11. #6571
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 546

    Типово

    Цитата Допис від Texture Переглянути допис
    за поведінку згодна, деякі її вчинки у мене теж викликали негативну оцінку
    але як ви виразились, хизування зайвою вагою, в світі ідеальних форм, які хизуються з усіх екранів, що, як не прояв інклюзивності в нашому шоубізі
    я розумію коли ХОМа перфоменсом шукав своє імя, а потім заспівав і гімн і Марічку, я розумію чому Фреді після років коммерціїї заспівав з Монсерат, чому багато рокерів випустили сольники, але я є дуже великий сумнів, що Альона запропонує нам щось інше від того що вона зараз робить
    тому це не про інклюзивність, це про те що великій кількості наріду заходять фріки та тупі клоуни
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #6572
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 446

    Типово

    великій кількості наріду заходять фріки та тупі клоуни
    73%
    Наша стратегія – це тактика

  13. #6573
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    31 097

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    К счастью у сотен тысяч ее поклонников/ подписчиков ,сделавшей ее популярной после ее "самопальных " клипов на Ютубе ещё в 2018 году, другая точка зрения.
    Я не любитель рэпа, но на сцене она смотрится вполне естественно и органично. А вчерашнее выступление только доказало,что при наличии таланта,внешность не имеет значения,даже на казалось бы контрасте с ее партнёршей.
    Они обе имеют яркую индивидуальность и каждая красива по- своему.
    в цирк тоже ходят на клоунов смотреть, Пуйло тоже для кого-то великий политик.

    мнение свое я высказала, мне она антипатична.

    количество поклонников не всегда говорит о качестве, часто - наоборот.

  14. #6574
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 546

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    73%
    і це теж))
    але бувають випадки коли фрік чи тупий клоун краще поміркованого підараса
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #6575
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 346

    Типово

    Та пофиг.
    Будь она хоть квазимо(р)до весом в тонну.
    Пофиг.
    А то шо она извлекает из глотки в виде "пения" говнище редкостное.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  16. #6576
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 031

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    так тут як раз про зворотнє - дівчина навпакипрям спочатку попадання в поле зору громадскості тільки і робила що підкреслювала свою вагу, чи Ви гадаєте, що звинувачення в пропаганді ожиріння на рівному місці зявилися?,
    це пройшло повз мене, я нічого не вважаю, бо знаю про неї майже нічого ). Цікаво. А як саме вона закликала до ожиріння?

    да і захищати її не треба, вся монетизація у неї побудована на надлишково зайвій вазі
    Справа в тому, що тут велося не про пропаганду нею ожиріння ). І навіть не за монетізацію бодіпозитиву. А взагалі про фу, вона товста. В форматі "вона мені не подобається, тому що вона бегемот".
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  17. #6577

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 835

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    і це теж))
    але бувають випадки коли фрік чи тупий клоун краще поміркованого підараса
    краще в чому ? в просиранні країни ? так безумовно краще
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  18. #6578
    Аватар для bia
    Реєстрація
    15 серпень 2007
    Дописів
    6 574

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    какаяразница(с) ну вы поняли о чём я
    я-то поняла и даже где-то согласна.
    просто подчеркнула, что вы не сильны в знании оперных певцов.

  19. #6579
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 031

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    данный конкурс давно не эталон талантов , а скорее конкурс креативного музыкального исполнения, поэтому чем больше в исполнителе чего-то вызывающего споры у общественности , тем больше внимания и балов .... вокал там вообще давно не основа
    Вот да, точно. ЕВ - это про шоу, а не про Венскую Оперу. И уж совершенно не про конкурс красоты "Мисс мира").
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  20. #6580
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 992

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    песня и сама постановка мне понравилась, но почему думаю, что для понимания и чувствования до дрожи и слез нужно пережить , то что переживают сейчас оставшиеся в Украине и воюющие за нее , тут и посыл на эмоции и реальности в Украине ,даже видеоряд напомнил работу ПВО , но поймут ли это все кто про войну у нас читает только в СМИ - ответ риторический...
    Вы о песни дева Мария?

    Мне песня оооччень нравится.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

Сторінка 329 з 418 ПершаПерша ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339379 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті