Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

План концертів Будинку органної та камерної музики

Классическая музыка

З усіх питань можна звертатись за телефоном: 097-589-35-76 - черговий.

08 травня, субота 14:00

«Володарі трепетних Струн»

Форум успіху юних талантів

Клас викладача Ольги Кутакової

О. Акімова, А. Рижко, С. Рижко, В. Щеньова,

А. Грекова, У. Дмитрук, Р. Рижко, Е. Курінна,

В. Івченко, М. Мазур, Д. Савченко, Е. Кулак,

Є. Головіна, А. Никорич.

Концертмейстери: Наталія Білоконева, Ганна Акіменко.

Сергій Міледін (худ.слово).

В программі музика: Н. Паганіні, В-А. Моцарта, С. Рахманінова, М. Скорика.

 

08 травня, субота 17:00

«В Брянському Соборі звучить Бах»

Ксенія Бєлікова (орган), Габріела Магальяш (орган, ф-но),

заслужена артистка Україна Ольга Зернаєва (флейта),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Олександр Білоусов (ф-но), Всеволод Літучий (флейта),

Олена Гамова (музикознавець).

В програмі музика Й.С. Баха.

Автор проєкту – заслужена артистка Україна Ольга Зернаєва.

 

09 травня, неділя 11:00

Абонементний концерт для найменших «На концерт класичної музики в повзунках»

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Тетяна Борисенко (флейта), Ірина Осенєва (скрипка),

квартет скрипалів «Grazioso”

з інтерактивом «Професора Ноткіна» (Сергій Міледін),

Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В-А. Моцарта, А. Вівальді, Й. Гайдна,

Л. Куперена, Й. Ванхаля, М. Лисенка, Ж. Металліді.

Автор проєкту – народна артистка України Тетяна Бабич.

Вартість квитків

Діти до 3-х років безкоштовно

діти – 80грн.

дорослі - 160 грн.

 

09 травня, неділя 15:00

«Духовна музика Великодня»

Органовий концерт

Алан Саттон (орган), Сергій Міледін (худ.слово).

У програмі музика: Й. С. Баха, Д.Х. Уіланна, Г. Бьома, Й. Брамса, Дж. Г. Райнберга.

 

15 травня, субота 12:00

«Музика німецького та італійського бароко»

Олена Келер (орган, ф-но),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Ірина Осенєва (скрипка), Тетяна Борисенко (флейта).

Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: А. Вівальді, Й. С. Баха. Г. Ф. Генделя. Ф. М. Верачіні та інш.

Автор проекту – Олена Келер.

 

15 травня, субота 14:00

ПРЕМ`ЄРА!!!

До Всесвітнього дня акордеону «Музичний мікс від Баха до П`яццолли»

пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,

заслужена артистка Україна Ольга Зернаєва (флейта),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Лілія Бакалінська (кнопковий акордеон), Ірина Осенєва (скрипка),

Зінаїда та Ігор Чепи (вокал), Антон Чернета (вокал), Ольга Вороніна (вокал).

Ведучий концерту – директор-художній керівник Антон Чернета.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

 

15 травня, субота 17:00

«Арія Душі»

Габріела Магальяш (орган, ф-но),

Олена Бондаренко (вокал), Сергій Міледін (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, В. Моцарта, А. Вівальді, Дж. Верді, Р. Леонкавалло,

Ф. Надененко, М. Скорика, А. Кос-Анатольського, Л. Ревуцького.

 

16 травня, неділя 12:00

З циклу концертів музикознавця Олени Гамової «В Органному царстві в Органному государстві»

Ксенія Бєлікова (орган, ф-но), Тетяна Борисенко (флейта),

Олена Самойлова (вокал), Олександр Білоусов (ф-но),

Роман Дяченко (труба),Лілія Бакалінська (кнопковий акордеон).

Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде

Вартість квитків

діти – 80грн.

дорослі - 120 грн.

 

16 травня, неділя 14:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»

Ксенія Бєлікова (орган)

народний артист України Андрій Бабич (вокал),

заслужена артистка Україна Ольга Зернаєва (флейта),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Олена Самойлова (вокал),Ольга Кутакова (скрипка),

Олександр Білоусов (ф-но), Всеволод Літучий (флейта),

Сергій Міледін (худ.слово), Олена Гамова (худ.слово).

В програмі музика Й.С.Баха

Автор проекту – народна артистка України Тетяна Бабич

 

16 травня, неділя 17:00

«Звучить Орган, співає Скрипка»

Олена Келер (орган), Ірина Осенєва (скрипка).

Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Г.Ф. Генделя, Й. Пахельбеля, та інш.

22 травня, субота 14:00

«Орган SOLO»

Ксенія Бєлікова (орган).

Музикознавець - Анастасія Боначова.

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Мендельсона, Г. Пьєрне, Х.А. Штамма.

 

22 травня, субота 17:00

«Вальс, Вальс, Вальс»

Габріела Магальяш (орган, ф-но),

пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Лілія Бакалінська (кнопковий акордеон), Ірина Осенєва (скрипка),

Олена Самойлова (вокал), Олександр Білоусов (ф-но),

Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),

Ведучі концерту – народна артистка України Тетяна Бабич,

директор-художній керівник Антон Чернета.

Режисер-сценарист – народна артистка України Тетяна Бабич.

 

23 травня, неділя 12:00

«Музика лікує»

з циклу концертів «Музична терапія»

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Олена Самойлова (вокал), Тетяна Борисенко (флейта),

Ірина Осенєва (скрипка). Музикознавець – Олена Гамова.

В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.

Автор проекту – народна артистка України Тетяна Бабич.

 

23 травня, неділя 14:00

ПРЕМ`ЄРА!!!

Музичне party «Весняні голоси»

Олена Келер (орган, ф-но),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Тетяна Борисенко (флейта), Ірина Осенєва (скрипка).

Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Д. Скарлатті, Дж. Пуччіні, Ж. Оффенбаха, С. Рахманінова,

М. А. Римського-Корсакова, А. Вівальді, П. Чайковського, Й.С. Баха.

Ведучі концерту – директор-художній керівник Антон Чернета.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

 

23 травня, неділя 17:00

«Вселяючи у Музику любов»

Олена Келер (орган, ф-но), Наталія Білоконева (ф-но),

Ольга Кутакова (скрипка), Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Ф. Крейслера, П. Сарасате, Ф. Шопена, К. Сен-Санса, К. Дебюссі.

 

29 травня, субота 14:00

«Ігри Королівського Двору. Органова рідня»

Ксенія Бєлікова (орган),Олена Келер (орган, ф-но),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Тетяна Борисенко (флейта), Сергій Міледін (худ.слово).

В програмі музика: Й.С. Баха, К. Боллінга, А. Вівальді, В. Куперевича,

Ф. Шопена, Г. Свиридова, А. П’яццолли, Р. Гальяно, Й. Пахельбеля, А. Боельмана.

 

29 травня, субота 17:00

ПРЕМ`ЄРА!!!

«Favorite Hits»

У просторі музичного комфорту…класика, джаз, ретро та сучасні шлягери

Габріела Магальяш (орган, ф-но),

народний артистів України Андрій Бабич,

Роман Дяченко (труба), Лілія Бакалінська (кнопковий акордеон),

Олена Самойлова (вокал), Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),

Ведучі концерту – народна артистка України Тетяна Бабич,

Анастасія Боначова (музикознавець).

Автор проєкту– народна артистка України Тетяна Бабич.

 

30 травня, неділя 12:00

Із циклу концертів “Музична галерея” “Поема музики та кольору”.

Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха.

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Ірина Осенєва (скрипка), Олена Гамова (музикознавець).

Автор проєкту – народна артистка України Тетяна Бабич.

 

30 травня, неділя 14:00

Прем’єра!!!

«Retro Classic Forever»

Заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Ольга Кутакова (скрипка), Андрій Сагайдачний (контрабас).

Ведучий – директор-художній керівник Антон Чернета.

В програмі музика: Й.С. Баха, В-А. Моцарта, Н. Паганіні, Й. Брамса, Д. Шостаковича,

А. П’яццолли, Р. Гальяно, Г. Міллєра та інш.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

 

30 травня, неділя 17:00

«На високих звуках Небесного ефіру»

Олена Келер (орган, ф-но), Тетяна Борисенко (флейта),

Сергій Міледін (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, К.В. Глюка, Ж. Бізе, Ф.М. Верачіні та інш.

Сегодня:

Завтра:

Все:

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66

₴: 160 грн

Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності