Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Валерій Сосна «Діалектика часу»

Живопись

З 11 липня 2020 року в Дніпропетровському художньому музеї працює ювілейна персональна виставка дніпровського художника Валерія Сосни «Діалектика часу». Це вже не перша творча співпраця митця і музею, однак кожного разу експозиція демонструє відвідувачам нові грані таланту художника, тому буде цікава як гостям міста, так і його мешканцям, котрі вже не вперше зустрінуться з творчістю Валерія Івановича.

Виставка – ювілейна: цьогоріч Валерію Івановичу виповнюється 60 років, і 30 років з них він присвятив професійному мистецтву.

Виставка – ретроспективна: відвідувачі зможуть побачити полотна, написані в 90-х роках («Відродження»), та мистецьке віддзеркалення сучасності («Автопортрет у масці»). Також події сьогодення відображенні в роботах, які присвячені бойовим діям на Сході України.

Запрошуємо на виставку!

Сегодня:

Завтра:

Все:

Художественный музей

ул. Шевченко, 21

₴: уточняйте дополнительно

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності