Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Фотоподорож

Фото

1 липня 2020 року о 13 00 у приміщенні Університету митної справи та фінансів, а саме у «Фото Галереї» Технічного факультету у рамках проекту Ігоря Зайцева «Світлини життя» відбудеться відкриття виставки «Фотоподорож».

В експозиції представлено біля 100 світлин, зроблених протягом останніх років авторами Наталією Оболонською та Лідією Лебідь. Це пейзажі та жанрові композиції, абстракція і графіка, архітектура та стріт, кольорові та чорно-білі фотографії.

Автори познайомилися у Дніпровському міському фотоклубі «Автор». Згодом виявилось, що їх поєднує не лише любов до художньої фотографії, а й до подорожей, піших мандрівок гірськими стежками або вуличками незнайомих міст. І найважливіша річ у цих подорожах, звісно, камера.

Фотохудожники дещо по іншому звикли сприймати цей світ: помічати яскраві барви у буденному, гру світла й тіні на звичайних речах; долати перешкоди і незручності, щоб зробити вдалий кадр; радіти дощу, снігу, туману, буревію та іншим примхам природи, адже саме вони допомагають створити неповториму атмосферу на знімку.

Тож запрошуємо вас у подорож! У подорож, де Ви зможете відчути смак мандрівок і пригод, атмосферу різних міст та країн, і по новому поглянете на рідне місто.

Наталія Оболонська та Лідія Лебідь є членами Національної спілки фотохудожників України, вони є учасниками та дипломованими переможцями всеукраїнських конкурсів, приймають участь у спільних виставках фотоклубу «Автор» та НСФХУ. Тож авторам є що сказати. А кожен з відвідувачів знайде те, що буде цікаве і близьке саме йому!

Сегодня:

Завтра:

Все:


Университет таможенного дела и финансов,ул. Владимира Вернадского, 2/4, "Фото Галерея" Технического факультета

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності