Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Історія нашого міста та краю з Історичним музеєм

История

Протягом періоду карантину Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького познайомить Вас з історією нашого міста та краю. Це будуть не просто всім відомі факти, а справді унікальні історії.

Кожен з відділів нашого музею провів не одне наукове дослідження та займався реконструкцією минулого, кропітливо вивчав архівні документи і предмети з наших фондів, не боявся долучати фахівців інших галузей та готовий був завжди до співпраці. Таку роботу ми не можемо залишити без уваги.

Тому, починаючи з 17.03.2020 року на нашій сторінці https://www.facebook.com/yavornytskiymuseum/ будуть з'являтися різні дописи з історії Дніпропетровщини різних часів та етапів розвитку.

Не забувайте, що карантин - це також час для розвитку та самовдосконалення. ДНІМ залюбки Вам в цьому допоможе!

P.S. Нагадуємо, що експозицію історичного музею та музею АТО віртулаьно можна відвідати за лінком: http://www.museum.dp.ua/virtual-tours.html…

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності