В об’єктиві «Нащадків»

Фото

Центральна міська бібліотека запрошує поціновувачів фотомистецтва на виставку дебютанток фотошколи вихідного дня - Варвари Рябчинської, Марії Рачинської, Анастасії Сотнікової, Марії Яковець. Впродовж двох місяців ці дівчата опановували ази фотомайстерності під керівництвом дніпровського артфотографа Сергія Селезньова. За цей час юні фотографи здобули власний смак, своє бачення, озброїлися знаннями та готові до нових звершень.

Виставка «В об’єктиві «Нащадків» триватиме в Соціокультурному центрі міської бібліотеки з 3 по 31 грудня. Приходьте підтримати починаючих фотохудожників!

Відкриття виставки - 3 грудня о 17.00

Довідка.
Фотошкола вихідного дня – проєкт Центральної міської бібліотеки та дніпровського артфотографа Сергія Селезньова, який стартував у жовтні 2019 року. Перша група фотошколи - успішно закінчила курс, отримавши теоретичні знання та практичні навички фотографування.

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4-й поверх
Телефон: (056) 745 20 52

Сегодня:

Завтра:

Все:

Центральная городская библиотека

ул. Воскресенская, 23
🕜: Вт.-Сб.: з 9:00 до 20:00, Нд.: з 11:00 до 18:00, Пн.: вихідний
₴: вхід вільний

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.