Вечірня екскурсія «Український Гелловін»

Экскурсия

День Гелловіну прийшов на наші землі із заходу, а його святкування в нас набуває все більшого розмаху. Однак Дніпропетровський національний історичний музей шанує та відроджує власні – українські традиції!

Здавна на українських землях з завершенням збору урожаю, справляли поминки за померлими предками. 8 листопада – Дмитрів день називали Дідовою суботою, попередня ж ніч вважалась часом відьомських шабашів та всілякої нечисті. У цей день палили багаття, аби відлякувати нечисту силу, що разом з померлими могла проникнути з потойбіччя, а бешкетники із гарбузів робили опудала, щоб лякати ними дітей. Співпадіння? Не думаємо.

Під час інтерактивної вечірньої екскурсії «Український Гелловін» ми зазирнемо за межі світів та людської уяви, зануримось у містичні традиції, що впродовж тисячоліть побутували у нашому краї, дізнаємось про надприродних істот української міфології та методи захисту від них.

Хто навесні не встиг відвідати Вальпургієву ніч у музеї, ласкаво просимо!

Реєстрація обов'язкова за номером: 067 447 7014

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.