Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

В тіні муру, виставковий проект

У листопаді запрошуємо відвідати виставковий проекту «В тіні муру» в рамках Тижнів Німеччини в Україні. Презентація якого відбудеться за присутності генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку/офіс Дніпро - доктора Штефана Кайля.

Виставка про мур, який протягом 30 років підкреслював “різність” єдиної нації, поділив єдину країну на “захід” та “схід”, про єдність, що повалила мур.

Як це буде відбуватися в бібліотеці?

Звичайно ж, буде представлена книжково-предметна інсталяція «В тіні муру» з книгами та часописами НДР та про НДР, показ фільму «Goodbye Lenin», лекція-візуалізація «Східна Німеччина, 1985: як це було». Також ми запрошуємо пройти розроблений нами тематичний квест-вікторину “Назад в НДР”.

Виставковий проект буде працювати протягом листопада.

Організатор: Дніпровська Центральна міська бібліотека.

Партнер: Гете-Інститут в Україні.

Адреса: вул. Воскресенська, 23, Етнокультурний центр, 6 поверх.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності