Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

СХІД-ЗАХІД

История

8 листопада 2019 року запрошуємо на відкриття виставки «СХІД-ЗАХІД» [до ювілею падіння Берлінської стіни].

Виставку реалізовано у межах заходів «Тижні Німеччини в Україні» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку с офісом в Дніпрі.

Чому ми обрали саме цю тему?
Iсторія- це досвід. Пропонуємо наше бачення ситуації штучного розділення держави, людей, яке сталося після Другої Світової війни у Німеччині.

Як це буде відбуватися в музеї?
Ви не впізнаєте наш музей. Задля виставки, занурення в історію ми тимчасово змінюємо нашу експозицією. Штучно розділемо її на дві частини великим муром. "ЗАХІД", де панує капіталізм. "СХІД", де будується комунізм. Мур, який штучно, без жодних питань поставив людей перед фактом- ви різні. 28 років мур підкреслював "різність", "інакшість" людей. Та чи насправді різні, чужі і мали можливість обирати, де і як жити. В цьому нам допоможуть розібратися авто, речі, історії людей, на очах яких відбувався цей історичний процес. чи вдасться нам знищити штучний мур - дізнаємося на виставці.

https://www.facebook.com/events/2377778705792433/

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності