Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

International Enamel Festival

International Enamel Festival – міжнародний симпозіум емальєрів та масштабна виставка творів художньої емалі.

Творчий симпозіум відкриває великий виставковий проект, в експозиції якого представлено близько 150 робіт митців-емальєрів з усієї України.

В рамках виставки стартував міжнародний симпозіум, взяти участь в якому приїхали художники з Білорусі, Португалії та українських міст – Ужгорода, Луцька, Одеси та Києва.Графік роботи майстрів емальєрів у майстерні художньої емалі:

29.07 - 2.08

12.08 - 21.08


Олексій Коваль - Київ
Вячеслав Апет - Дніпро
Володимир Зленко - Білорусія
Аліна Набока - Дніпро
Василь Тимко - УжгородУстим Федько - Київ
Анастасія Рябчук - Київ
Вячеслав Юшков - Дніпро
Ігор Бурмістренко - Луцьк

4.08 .

Майстер-клас від
Марсело Бессі – ПортугаліяІнформаційна довідка: Активне відродження техніки художньої емалі в Дніпрі у майстерні при музеї, регулярні Всеукраїнські та Міжнародні симпозіуми дали змогу зібрати найбільшу та різнопланову колекцію творів з емалі та відкрити у 2015 році Музей художньої емалі у Дніпрі.

Сьогодні колекція музею емалі – це більше 450 робіт художників з Польщі, Чехії, Франції та найкращі роботи українських емальєрів.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ТОВ Сьогодні Мультімедіа.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності