Почни з мрії – досягни більшого!

20 червня в Центральній міській бібліотеці відкрилась інсталяція «Велика книга мрій». Це нове та незвичайне місце у Дніпрі, де створена зона для селфі та цікавий об’єкт для відвідування родинами, дорослими, дітьми.
Автор проекту – художниця Ліза Басай.

Головне призначення Книги – збирати найзаповітніші мрії відвідувачів (кажуть, що загадане у бібліотеці – обов’язково здійсниться). Для цього потрібно записати свою мрію маркером на кольоровому стікері і прикріпити його на сторінці Книги. Або, загадавши потаємне бажання, зав’язати кольорову стрічку в зоні інсталяції. На сторінках книги можна писати та малювати.

Щиро вдячні за допомогу у реалізації проекту Лізі Басай, Маргариті Шинкарьовій, Юлії Маленкович, Євгену Носаку та Владиславу Фролову.

Запрошуємо дніпрян та гостей міста відвідати «Велику книгу мрій» та не припиняти мріяти, бо мрія – це маленьке диво, яке згодом перетворюється на велике досягнення!

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.