Кінозустріч: ретроспектива Емира Кустуриці: «Чорна кішка, білий кіт»

Кінолітературний клуб «Неоліт» та Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошують всіх охочих на обговорення фільму «Чорна кішка, білий кіт» (1998).

Почнемо обговорення творчості найвідомішого балканського режисера Емира Кустуриці з його комедії «Чорна кішка, білий кіт». Можна назвати три основні теми у творчості Кустуриці – це війна на Балканах, цигани та шалений балканський темперамент. В цьому фільмі буде вдосталь скуштуємо останні дві теми.

Два циганських барона, що сколотили свої статки на темних справах, зуміли зберегти взаємну пошану і щиру дружбу, хоча і не бачилися 25 років. І тепер, розмінявши дев'ятий десяток, їм доводиться розсьорбувати кашу, яку заварили їх численні нащадки. Мільйонні операції з мафією, погоні за нареченими, що втекли, божевільні циганські свята та зухвалі пограбування, полум'яне кохання і холоднокровний обман - все це знову залучає їх до стрімкої круговерті життя. Така божевільна гонка і мертвого може підняти з могили ...

Увага! Фільм дивимось вдома і весь час кінозустрічі присвячуємо розмові про кіно.

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.