Конкурсу дитячого малюнку «Хороша людина: як це?»

Конкурс, Кастинг

1 ЧЕРВНЯ СТАРТУЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

А чи знаєте ви, що майбутнє наших дітей залежить від того, наскільки вони вміють мріяти, фантазувати та креативно мислити? Що більше творчої свободи буде в їхньому житті, то легше вони долатимуть труднощі мінливого світу, то більш щасливими й успішними виростатимуть.

З 1 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочинає другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Тема конкурсу: «Хороша людина: як це?» .
Прийом малюнків триватиме з 1 до 30 червня включно.

До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років,
10-15 років

Як взяти участь у конкурсі?

Для цього необхідно одному із батьків (опікуну) зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши до неї скан-копію або фотографію малюнка, зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю. Подати роботи для участі в конкурсі можна у період з 1 до 30 червня включно.

Які вимоги до конкурсних робіт?

Малюнок на тему «Хороша людина: як це?» повинен бути зображений на полотні або аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація) та відсканований або сфотографований у максимально найкращій якості. Для реалізації ідеї учасник може використовувати будь-які матеріали та техніки.

17 липня буде оголошено 150-200 фіналістів. Роботи фіналістів візьмуть участь у виставках, які протягом року будуть подорожувати Україною та світом.

Стартова виставкова подія відбудеться у Кракові на Арт-Пікніку. Це перша виставка 150-200 робіт фіналістів 2019 року, в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Генерального консульства України у Кракові!

До складу команди українського експертного журі входять:

 • Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури;
 • Слава Фролова – засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України, українська телеведуча, журналіст, режисер;
 • Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея);
 • Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО);
 • Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня Кyiv Art Week;
 • Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

 • Головна мета нашого конкурсу досліджувати креативне мислення дітей, провокувати дитячу креативність на цікаві творчі рішення та вимірювати зміни. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: «своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні».

  Офіційні партнери: лідер ринку України з навчальної, методичної та дитячої літератури ТОВ Видавництво «Ранок», доставка води та обладнання для розливу ТД «Кодацька вода».

  Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: https://www.wallfall.org

  Прес-служба Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка: Аріна, +380935313818.

  LET’S ROCKIT! TOGETHER

  Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

  Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

  Полная версия сайта
  Gorod.dp.ua на Facebook
  copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
  Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.