Джерела усвідомлень

Живопись

Виставка живопису "Джерела усвідомлень" двох сестер: Олександри Малишко і Галини Шевцової.

МАЛИШКО ОЛЕКСАНДРА

«…В моєму дитинстві, на Дніпропетровщині наша родина багато часу проводила в місцевості, де був чудовий краєвид, частиною якого була “Божа гора” (це простонародна назва того пагорба, де жив і допомагав людям старенький дідусь - він був місцевий травознавець). Краєвид могутнього Дніпра з переливами всіх барв та кольорів постійно змінювався... Та гора залишилася у моїх спогадах і постійно, як підтримка супроводжує мої творчі пошуки в поєднанні минулого, теперішнього і майбутнього».
«Я народилися у родині, де малюють всі. З дитинства пам`ятаю товсті зошити з малюнками-розповідями про козаків, святих та інш. (кумедних і сатиричних), котрі малювали двоюрідні брати. Бабуся малювала квіточки для прикраси оселі, руками могла зробити все... Розповідали кумедні історії про прадіда іконописця-самоучку, який малював для односельців ікони. Довгий час я думала, що так живуть усі родини — наповненні мріями та творчістю з розповідями про прадідів. Коли я почала малювати у перше? - Пам’ятаю, як ми з сестрою у дитинстві вичавлювали кольоровий сік рослин, як навчала бабуся, та розмальовували ним все, що потрапляло під руки…»
Приймає участь у Всеукраїнських виставках, пленерах, аукціонах. Проводить майстер-класи у медіа-просторі. Працює у техніці живопис та графіка. Займається арт-проектами з популяризації української культури у світі. Вивчає історії та легенди рідного краю і трансформує це у живописі.

Дипломантка Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. м.Київ, Академія мистецтв України, 2016р. Номінантка «Премії Артіс-2016», «Художник року» за вклад у розвиток Дніпропетровського регіону, 2017; дипломантка виставки «Графіка-2018», Харківської НСХУ, 2018; Лауреатка Гран-прі Бієнале сучасного мистецтва ,,KOLOMYIA-ART,, в номінації «Живопис». м.Коломия, мистецький центр «Світовид», 2018р.

Вибрані твори знаходяться: в Музеї Мамаїв, м.Кам`янське; в Мистецькому центрі «Світовид», м.Коломия; приватних колекціях Германії, Ізраїлю, України.

ШЕВЦОВА ГАЛИНА

Галина Анатоліївна Шевцова – є засновницею приватної Художньої школи Галини Шевцової для всіх вікових категорій у м.Дніпро. Це впливає на різновекторний процес виховання творчої молоді, як у класичних рамках, так і у сучасному арт-напрямку. Організатор 60 тематичних експозицій на арт-майданчиках  рідного міста.   

У творчості вивчає зв`язки Європейських культур у мистецтві. Працює над проблемою національних та міжнаціональних засобів сучасної образності в живописі. Лауреат Гран-прі Бієнале сучасного мистецтва ,,KOLOMYIA-ART,, в  номінації «Живопис», 2018р.

Бере участь у Всеукраїнських та міжнародних виставкових та пленерних проектах. У 2019р. Галина Шевцова учасниця  58 Міжнародної біеналє мистецтв «May You Live in Interesting Times». (Венеція. Італія, 2019).

Персональні виставки:   виставка живопису «Art-travel» ( м.Генуя.  Galerea D`ARTE MERIGLHI,2016); виставка живопису «Сімейна міфологія». (м.Дніпро. Арт-галерея «TELEGA», 2017); виставка живопису «Мілонга». (м.Дніпро. Танцювально-спортивний клуб «Гармонія», 2017); виставка живопису «Арт- travel». (Буковель. с.Микулічіне. Готель «Черсак», 2017-2018).

Вибрані твори знаходяться: в Художньому музеї м.Чернівці; Музеї мистецтв Прикарпаття, м.Івано-Франківськ; в Мистецькому центрі «Світовид», м.Коломия;   в корпоративній колекції Дніпропетровського обласного центру профілактики та боротьби зі  СНІДом; в корпоративній колекції Hotel Tobaco, м.Лодзь, Польща; в корпоративній колекції Хуторо-Губиниської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Дніпропетровська обл; та  приватних колекціях Америки, Іспанії, Італії, Польщі, Франції, Росії, України.

Презентація виставки: 28 травня 2019р. о 11:00

Тел. для цікавих пропозицій: 097-285-38-14

Організатор виставки: Ігор Зайцев та Арт-проект "Україна - єдиний культурний простір" Місце проведення виставки: Унівеситет митної справи та фінансів. Галерея мистецтв Факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.