Презентація книги «Різанина»

Литература, Презентация

Презентація книги це завжди захоплива, інтригуюча подія, особливо, коли йдеться про такий роман як «Різанина». Роман, який відкриває нову сторінку у відносинах читачів з сучасною українською літературою.

«Різанина» - новий вітчизняний роман-антиутопія з елементами фантастики та політичного трилера. Без компромісів і остогидлих кліше. Без цензури та замовчування болісних для суспільства тем. У майбутньому, до якого ми всі так прагнемо, – значно більше питань, аніж достовірних фактів. Роман-антиутопія, роман-подорож, роман безсумнівно своєчасний. Чи може людина дійсно впливати на власну долю? Чого ми насправді варті? Де закінчується реальність і починається нічне жахіття? Скільки можна протриматися у старому автомобілі з гвинтівкою та кількома десятками набоїв? Відповідь – вже невдовзі.

У світі «Різанини» футуристична аграрна імперія співіснує з кривавими давніми ритуалами. Людські стосунки, побутові сцени, кохання, секс – рано чи пізно мають зіткнутися зі своїм потворним відображенням у дзеркалі. Подвійне дно сюжету розкриває глибоко заховану у людині екзистенційну драму. Виявляється, що людство стоїть на порозі загальнолюдської Різанини, у якій буде надзвичайно складно вціліти, і, щонайважливіше, зберегти свої переконання.

Майбутнє починається вже сьогодні.

Музичне супроводження – Олег Лаврик.

https://www.facebook.com/events/310285783233525/

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.