ЗЕЛЕНА АРХІТЕКТУРА – ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО

Архитектура

ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» сумісне з Придніпровської академією будівництва та архітектури при підтримці обласного відділення Національної Спілки архітекторів проводять фахову публічну  дискусію:

«ЗЕЛЕНА  АРХІТЕКТУРА – ЗЕЛЕНЕ  БУДІВНИЦТВО»

Мета заходу:

1. Пошуки  можливостей комплексного поєднання  еко-архо-техносфер у процесі сталого розвитку міста.
2. Організувати междсиціплінарний  діалог представників суміжних професій:  архітектори, ландшафтники, екологи, біологи, інженери – будівельники.
3. Сприяти  комунікації з перспективою співпраці  між органами місцевої влади,  фахівцями та громадськими  організаціями  екологічного напрямку.

Місце проведення:  HUB «Світ науки»,  Міська  центральна бібліотека для дорослих,  м. Дніпро, вул. Воскресенська 23, Лекційний зал, 3 поверх.

Запрошуємо прийняти  участь у дискусії  практиків, викладачів, студентів архітекторів, будівельників, ландшафтних дизайнерів, екологів, біологів, екологічні громадські організації, представників місцевих органів влади відповідного профілю.

Теми для обговорення: основні складові та напрямки зеленої архітектури; озеленення в архітектурі; екологічна архітектура - системний підхід; громадські ініціативи з озеленення: що потрібно знати та на що звертати увагу; зелене будівництво в Україні: стан та перспективи; новітні еко-будівні матеріали та технології; як поєднати екологічність & економічність, функціональність & естетичність.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.