Конкурс «ЗНО математика: BOT Challenge»

Конкурс, Кастинг

Перші за рейтингом ТРИ учасники, отримають приз – iPad від компанії SoftServe, а також зможуть побачити як працює ІТ компанія зсередини.

Умови конкурсу:

·      в конкурсі можуть брати участь школярі 10-11 класів;

·      ім’я учасника змагання має бути справжнім.  

·      учасники конкурсу мають особисто вирішувати завдання, які надсилає бот https://t.me/HNEU_ZNO_math_bot;

·      кількість відповідей необмежено;

·      переможцями є перші 3 учасника рейтингу, які мають найбільшу кількість балів та найбільший відсоток правильних відповідей у загальному обсязі отриманих завдань, виконали всі умови конкурсу.

·      організатори конкурсу також мають можливість вводити інші номінації та заохочувати всіх інших учасників рейтингу.  

Визначення переможців: підведення підсумків конкурсу відбудеться 11 травня о 12.00 год. Церемонія нагородження переможців та учасників боту відбудеться 16 травня на ZNO PARTY!

ОБОВ’ЯЗКОВО: При визначенні переможців, буде проведено перевірку виконання цих вимог, серед переможців! У разі порушення цих вимог – організатори конкурсу дискваліфікують учасника, не залежно від його рейтингу! За таких умов, переможцем буде визнано наступного учасника, який має найбільший бал за рейтингом.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина.
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.