Соня Сотник

Рок

Соня Сотник - «жінка №1 українського Радіо». Українська радіоведуча, співачка, конферансьє. Почала свою кар'єру на столичному «MUSIС Радіо», пройшла шлях від провідної ефіру до генерального директора і продюсера декількох радіостанцій. З 2009 року разом з Сергієм Кузіним веде ранкове шоу №1 в Україні - [Камтугеза] на Radio ROKS. 23 вересня 2011 - дала свій перший сольний концерт «Сонник №1». На свій перший сольник Соня зібрала абсолютний переаншлаг. Цей концерт - за своїм розмахом і успіху - перевершив найсміливіші очікування близьких і люблячих Соню людей і отримав схвальні відгуки в пресі. Після цього почалася активна концертна діяльність, гастролі по Україні, участь в благодійних та соціальних проектах.
У 2013 році Соня Сотник випустила свій дебютний альбом «Боже, бережи королеву» Кліп на заголовну пісню альбому отримав нагороду «Відмінність гендерної рівноваги Осінь-2013 »від Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна».
З березня 2014 року Сотник зі своїм партнером Сергієм Кузіним дали більш 50-ти концертів в зоні АТО і на передовій.
Кожен концерт Соні Сотник - це оригінальне представлення, яке включає в себе не тільки пісні, а й театралізовані мініатюри, уривки з книг, вірші, імпровізація, несподівані образи, оригінальні костюми. Це абсолютно унікальне для України явище, яке можна сміливо назвати інтелектуальним кабаре.

Перші 30 квитків Фан - 150грн;
Наступні -200грн;
Місця за столом центра -300грн;
Місця за столом центральний болкон - 350грн;
Місця за столом бокові - 250грн.

https://www.facebook.com/events/1762494337188857/

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.